آیا مشکلات کیفیتی در پیکسل 7 وجود دارد؟ چندین گزارش آنلاین از طرف صاحبان خشمگین گوشی های گوگل وجود دارد. ظاهراً شیشه دوربین خود به خود شکست. هنوز در مورد علت اختلاف نظر وجود دارد – اما یک سرنخ داغ وجود دارد.

گوگل

طراحی شیک، عملکرد قوی و قیمتی که در این دوران گران بیش از جذابیت دارد: گوگل با پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو موفقیت واقعی کسب کرده است. با این حال، چند ماه پس از عرضه به بازار، اولین لکه‌ها اکنون روی تخته سنگ سفید ظاهر می‌شوند.

Pixel 7 (Pro): مالکان شیشه دوربین را ترک کرده اند

دارندگان تلفن همراه گوگل علناً از این موضوع شکایت دارند شیشه دوربین ترک خورده (منبع: The Verge). تحت هشتگ #pixel7brokencamera، افراد آسیب دیده تلفن همراه گوگل آسیب دیده خود را در توییتر نشان می دهند. همچنین گزارش هایی در مورد Reddit از طرف صاحبانی که Pixel 7 (Pro) دارای شیشه دوربین شکسته است، وجود دارد. بنابراین باید بیشتر از موارد منفرد باشد.

علت هنوز در تاریکی دست زدن است. اما یک ردی وجود دارد: تعداد قابل توجهی از افراد آسیب دیده گزارش می دهند که از تلفن همراه گوگل خود استفاده می کنند از گرم به سرد رفت و شیشه دوربین بعد از آن ترکید. این حداقل نشان می دهد که ممکن است مشکلی با تغییر دما وجود داشته باشد. ممکن است شیشه دوربین تحمل اختلاف دمای زیاد و سپس ترک خوردن را نداشته باشد.

عملکرد Pixel 7 (Pro) در این آزمایش به این صورت بود:

هنوز بیانیه ای از طرف گوگل ارائه نشده است

بیانیه رسمی گوگل هنوز در دسترس نیست. در پاسخ به سوال The Verge، این گروه آمریکایی در مورد گزارش های ترک خوردگی شیشه دوربین در پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو اظهار نظری نکرد. این همچنین گزارش های مختلف افراد آسیب دیده را توضیح می دهد نحوه برخورد گوگل با خسارات. برخی از صورتحساب های بیش از 400 دلار برای تعمیر صحبت می کنند که باید از جیب خود پرداخت می کردند – در حالی که برخی دیگر از تعمیر معمولی تحت ضمانت صحبت می کنند.