Pixel 7 را برای شروع دریافت کنید، Pixel Buds Pro را رایگان دریافت کنید

تعرفه در واقع چقدر در ماه هزینه دارد؟

یک اطلاعیه: حداقل مدت قرارداد 24 ماه است – تا 1 ماه قبل از پایان مدت قابل فسخ است. پس از آن به طور نامحدود و می تواند در هر زمان با یک دوره اخطار 1 ماهه فسخ شود.

Google Pixel 7 جدید را با Pixel Buds Pro ایمن کنید: چیزهای رایگان برای تعرفه (منبع تصویر: گوگل)

Google Pixel Buds Pro را به صورت رایگان دریافت کنید

با قیمت کمتر برای دستگاه ها، فقط حسابی پرداخت می کنید 12.53 یورو در ماه برای تعرفه برای نرخ ثابت با 38 گیگابایت داده LTE در شبکه Telekom یا Vodafone که معامله بسیار خوبی است.

اطلاعات بیشتر درباره Google Pixel 7 (Pro)

پیکسل 7 جدید گوگل در تاریخ 13 اکتبر عرضه می شود و شما می توانید از قبل با چیزهای رایگان چیزهای زیادی را تضمین کنید. در freenet، اگر تعرفه‌ای با 38 گیگابایت داده در ماه پیش‌سفارش دهید، Pixel Buds Pro Google را نیز به‌صورت رایگان دریافت خواهید کرد. ما به شما نشان خواهیم داد که چرا معامله واقعاً ارزش آن را دارد!

پیکسل های گوگل

با تعرفه فعلی پیکسل 7 از freenet، هزینه های یکباره 40.99 یورو (قیمت اتصال + قیمت دستگاه) است. هزینه های باقیمانده برای حداقل مدت در مجموع 1127.76 یورو (قیمت پایه در ماه × 24). مجموع هزینه های 2 ساله در نتیجه 1168.75 یورو است. پس از کسر قیمت جدید معمولی برای Pixel 7 (649 یورو) و Pixel Buds Pro (219 یورو)، هزینه های واقعی فقط شامل می شود. 300.75 یورو.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع با ارائه شده پیکسل 7 ما می توانیم یک گوشی هوشمند برتر دیگر را از گوگل انتظار داشته باشیم. اکنون می‌توانید به‌طور رسمی دستگاه را پیش‌سفارش کنید – اگر می‌خواهید در هزینه‌های اضافی صرفه‌جویی کنید، باید به این نگاه کنید معامله تعرفه از فری نت پرت كردن. در اینجا شما یکی را دریافت می کنید نرخ ثابت LTE در شبکه Telekom یا Vodafone با 30 گیگابایت و 8 گیگابایت دیگر برای دو سال اول. قیمت دستگاه برای Pixel 7 یک بار هزینه 1 یورو است.

تمام جزئیات مهم تعرفه در یک نگاه:

  • ارائه دهنده: freenet
  • شبکه: مخابرات / Vodafone
  • 30 گیگابایت حجم داده LTE (Telekom حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه، Vodafone حداکثر 100 مگابیت بر ثانیه)
  • 8 گیگابایت اضافی هر ماه به مدت دو سال
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • قیمت پایه در ماه: 46.99 یورو
  • قیمت اتصال (یک بار): 39.99 یورو
  • قیمت دستگاه (یکبار): 1.00 یورو

همچنین می‌توانید سایر جزئیات مربوط به جدیدترین پرچمداران گوگل را در مقاله ما در مورد پیکسل 7 و 7 پرو بیابید.

از هم اکنون و فقط تا 17 اکتبر وقتی قرارداد تعرفه فری نت را امضا می کنید، خود را ایمن می کنید Google Pixel Buds Pro به عنوان هدیه – با آن یک اضافی قیمت 219 یورو (RRP). شما می توانید تمام اطلاعات را در این صفحه کمپین بیابید.

اکنون Pixel Buds Pro را دریافت کنید

آیا معامله ارزش آن را دارد؟