Pixel 7 با قرارداد با بالاترین قیمتGoogle Pixel 7 کاملاً جدید یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند فشرده اندرویدی است که در حال حاضر موجود است و در حال حاضر از Saturn با قیمتی کاملاً شگفت‌انگیز در دسترس است. شما تلفن همراه را با نرخ ثابت Allnet و SMS و همچنین 15 گیگابایت حجم داده در شبکه Vodafone به طور موثری ارزان دریافت می کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چرا معامله ارزش آن را دارد.

Google Pixel 7 با قرارداد با قیمت عالی در Saturn

اون کیه پیکسل 7 (128 گیگابایت) همراه با تعرفه در قیمت پس انداز، در حال حاضر باید توسط زحل متوقف شود. گوشی هوشمند پرچمدار جدید را از گوگل به همراه تعرفه LTE سبز در شبکه Vodafone فقط به قیمت دریافت می کنید. 29.99 یورو در هر ماه (مشاهده پیشنهاد در زحل). یک بار پرداخت اضافی 29 یورو و قیمت اتصال 39.99 یورو وجود دارد. اگر شماره تلفن خود را با خود ببرید، می توانید 50 یورو پاداش دریافت کنید. همانطور که در محاسبه زیر نشان داده شده است، این منجر به یک قیمت موثر ماهانه بسیار پایین برای تعرفه می شود.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: LTE سبز
  • شبکه: وودافون
  • 15 گیگابایت LTE (حداکثر 50 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه
  • پاداش تعویض 50 یورو: پیامک با “پاداش” به 22234

Pixel 7 با قرارداد با Saturn: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
29.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
29 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
788.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
599.04 یورو
تغییر جایزه 50 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه و پاداش)
139.71 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 5.82 یورو
مشاهده پیشنهاد در زحل

گوگل پیکسل 7 با 128 گیگابایت در مقایسه قیمت حدود 599 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار و پاداش قابل حمل شماره را از کل هزینه بسته تعرفه کم کنید، 139.71 یورو صرفاً برای تعرفه باقی می ماند. این معادل 5.82 یورو در ماه است – قیمت بسیار خوبی برای نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک شامل 15 گیگابایت حجم داده در شبکه Vodafone. تنها نقطه ضعف: گوشی هوشمند دارای ماژول 5G نصب شده است، اما تعرفه فقط LTE را ارائه می دهد.

محاسبه با قیمت پایین تنها در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد به موقع آن را لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد دیگر یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان از ابتدای سال 2022 به صورت ماهانه آن را فسخ کرد.

اگر باید حجم داده از 15 گیگابایت هر ماه برای این پیشنهاد کافی نیست، می توانید این کار را انجام دهید Google Pixel 7 را از Saturn با تعرفه O2 Grow سفارش دهید (مشاهده پیشنهاد در زحل). شما آن را دریافت کنید 40 گیگابایت حجم داده در ابتدا به صورت ماهانه و پس از 12 ماه، هر سال به طور خودکار 10 گیگابایت بیشتر دریافت می کنید.

Google Pixel 7: طراحی جدید و ویژگی‌های متقاعدکننده

گوگل پیکسل 7 (پرو) معرفی شده است و به طور کامل به ارمغان می آورد طراحی جدید با خودش این دستگاه ها در قلب سبد سخت افزاری رو به رشد گوگل قرار دارند که شامل ساعت های هوشمند، تبلت ها و هدفون ها نیز می شود. گوشی های هوشمند دارای روی برد هستند پردازنده Google Tensor G2 مانند اندروید 13.

گوشی‌های هوشمند جدید پیکسل 7 نیز در مقایسه با مدل‌های قبلی خود، مزیت آشکاری را در اختیار شما قرار می‌دهند عمر باتری بیشتر و عملکردهای عکس و ویدیو بهبود یافته است. همه دستگاه‌های ذکر شده باید بتوانند به روشی ویژه هوشمندانه با هم کار کنند تا از شما در کارهای روزمره پشتیبانی کنند. در حالی که پیکسل 7 معمولی a 6.3 اینچ بزرگ صفحه نمایش FHD+ با 90 هرتز دارای، مدل Pro با یک 6.7 اینچ بزرگ صفحه نمایش QHD+ با 120 هرتز نصب شده

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع