اگر Pixel 6 یا Pixel 6 Pro Google را از MediaMarkt خریداری کنید، اکنون می توانید برای مدت کوتاهی یک Chromebook Lenovo را به صورت رایگان دریافت کنید. ما نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانی آن را دریافت کنی.

پیکسل های گوگل

شکارچیان معامله و هر کسی که قبلاً با آن آشنایی دارد گوگل پیکسل 6 یا پیکسل 6 پرو اکنون باید مراقب باشید: در MediaMarkt، هنگام خرید یکی از این دو گوشی هوشمند، یک Lenovo Ideapad Duet Chromebook به ارزش 399 یورو (RRP) دریافت می کنید. رایگان به. این تخفیف بلافاصله و فقط تا تاریخ 14.09.2022 تا زمانی که موجودی موجود است معتبر است. علاوه بر این، شما دو گوشی گوگل را با قیمتی کمتر دریافت می کنید و در اینجا یک معامله عالی انجام می دهید.

گوگل پیکسل 6

گوگل پیکسل 6

گوشی هوشمند اندرویدی با دوربین عالی 50 مگاپیکسلی و لنز واید، صفحه نمایش AMOLED 90 هرتز و عرضه خوبی از به روز رسانی ها.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/09/2022 ساعت 13:30

گوگل پیکسل 6 پرو

گوگل پیکسل 6 پرو

گوشی هوشمند اندرویدی با حافظه داخلی 128 گیگابایتی، رم 12 گیگابایتی، دو سیم کارته، صفحه نمایش 6.7 اینچی با گوریلا گلس و دوربین سه گانه.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 09/01/2022 ساعت 1:39 بعد از ظهر

Chromebook رایگان با Google Pixel 6 (Pro)

Lenovo Ideapad Duet Chromebook: وقتی یک Google Pixel 6 یا 6 Pro را در MediaMarkt می‌خرید، لذت رایگانی خواهید داشت. (منبع تصویر: Lenovo / MediaMarkt)

برای ایمن کردن Chromebook به عنوان یک کالای رایگان، باید خرید خود را از ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲ تا ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ در صفحه زیر ثبت کنید و درخواست را ارسال کنید. پس از آزمایش موفقیت آمیز، Lenovo Ideapad Duet Chromebook ظرف 60 روز به طور خودکار برای شما ارسال می شود. تمام اطلاعات بیشتر در مورد کمپین را می‌توانید مستقیماً در صفحات پیشنهاد MediaMarkt و در آدرس دریافت کنید https://promo-rewards.com/meinchromebook/de-DE.

Google Pixel 6 را با چیزهای رایگان ایمن کنید
Google Pixel 6 را با چیزهای رایگان ایمن کنید

کدام یک از تلفن های پیکسل برای من مناسب است؟

که گوگل پیکسل 6 با قیمت کاهش یافته 529 یورو (به جای 649 یورو) در MediaMarkt شروع می شود. در آزمایش ما، به‌ویژه تحت تأثیر دوربین با ویژگی‌های هوشمندانه منحصر به فرد پیکسل و تراشه Tensor Google با صفحه نمایش AMOLED 90 هرتزی قرار گرفتیم. اگر 6.4 اینچ برای شما کافی نیست، جایگزین کمی بزرگتر را با آن پیدا خواهید کرد پیکسل 6 پرو و صفحه نمایش 6.7 اینچی QHD، 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 12 گیگابایت رم آن. قیمت در اینجا با 749 یورو (به جای 849 یورو) در MediaMarkt کاهش یافته است.

اگر می‌خواهید درباره گوشی‌های پیکسل جدید گوگل بیشتر بدانید، می‌توانید تمام جزئیات را در تست ما و ویدیوی عملی زیر بیابید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.