Pikmin 4: راه حل قلعه زیر دریا

قلعه زیر آب اولین غاری است که موانع واقعی را در اختیار شما قرار می دهد. اولین مشکل این است که شما فقط می توانید Pikmin آبی را به قلعه زیر آب ببرید. اما در غار، دشمنان آتش و تله های سم در انتظار شما هستند، از جمله مواردی که پیکمین آبی شما شانسی برای مقابله با آنها ندارند. بنابراین احتمالاً از خود می پرسید که چگونه با موفقیت از غار عبور کنید.

در سطح پنجم و آخر، یک رویارویی مستقیم با روح آب در انتظار است. خوشبختانه، شما همچنین می توانید گل های ملکه بنفش را در اینجا بیابید که پیکمین بنفش را بیرون می اندازند. پیکمین بنفش به اندازه 10 پیکمین معمولی قدرتمند است و با برخورد خود امواج گرانشی را تحریک می کند. اگر پیکمین بنفش را به سمت روح آب پرتاب کنید، در نهایت می توانید آسیب وارد کنید. به لطف کمک های جدید شما، رئیس دیگر چالشی نیست.

اما پیکمین های سبک در برابر حریف، یعنی در برابر روح آب نیز ناتوان هستند. اگر زمان زیادی را در یک سطح بگذرانید، آب اسپرایت ظاهر می شود و سعی می کند روی شما بغلتد. در ابتدا نمی توانید به روح آب آسیب بزنید و باید فرار کنید. بهتر است تمام وظایف را قبل از ظاهر شدن شبح کامل کنید. در ویدیوهای زیر راه حل هایی را برای تمام سطوح قلعه زیر آب به شما نشان می دهیم.

قلعه زیر آب: سطح 1

قلعه زیر آب: سطح 2

اگر 100% سطوح قلعه زیر آب را کامل نکرده اید، می توانید دوباره وارد غار شوید و همه این کارها را انجام دهید. جمع آوری تمام گنج ها در مرحله دوم قطعا آسان تر است.منبع

نسخه:TBA

بستر، زمینه:Nintendo Wii U

به این ترتیب شما بر قلعه زیر آب تسلط پیدا می کنید

راه حل این مشکل درخشش Pikmin است. در واقع بسیار ساده است، اما به راحتی می توان فراموش کرد که می توانید برای کمک با آنها تماس بگیرید. اگر قبلاً چند سفر شبانه را انجام داده اید، باید دانه های درخشان را در کیف خود داشته باشید. می توانید از Glow Seeds برای احضار Glow Pikmin در غارها استفاده کنید. مصون از آتش، سم و سایر ناملایمات، Glow Pikmin به شما کمک می کند تا تمام خطرات را در قلعه زیر آب از بین ببرید. با این حال، به خاطر داشته باشید که دانه های درخشان با استفاده مصرف می شوند. بنابراین شما نباید تمام دانه های درخشش را خرج کنید، اما ما هم همینطور حداقل 20 درخشش Pikmin توصیه.

از آنجایی که Glow Pikmin هیچ نقطه ضعفی ندارد، ما می توانیم شما را با تمام خطرات موجود در قلعه زیر آب یاری کنیم.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
از آنجایی که Glow Pikmin هیچ نقطه ضعفی ندارد، ما می توانیم شما را با تمام خطرات موجود در قلعه زیر آب یاری کنیم. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

زبان ها:انگلیسی آلمانی

قلعه زیر دریا غاری در Pikmin 4 است که باید در منطقه Still Shores آن را کاوش کنید. در غار با یک روح خطرناک آبی روبرو خواهید شد، اما این تنها مشکل نیست. در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تمام سطوح غار را تکمیل کنید.

Pikmin 4