از امروز دو پیشنهاد جدید دوچرخه الکترونیکی در فروشگاه اینترنتی Aldi وجود دارد که قطعا ارزش دیدن را دارد. یکی از این دو دوچرخه برقی را می توان با قیمت 999 یورو خریداری کرد 33 درصد تخفیف کامل برابر است با. با 1299 یورو، دومین دوچرخه الکترونیکی حداقل 13 درصد کمتر از قبل قیمت دارد.

را لاستیک های دوچرخه کوهستان الکترونیکی به قطر 29 اینچ برسد. یک دنده 8 سرعته و یک دوشاخه تعلیق در چرخ جلو بخشی از تجهیزات است.

دوچرخه کوهستان الکترونیکی در Aldi. (منبع تصویر: الدی)
دوچرخه های کوهستان الکترونیکی را در Aldi مشاهده کنید

دوچرخه های الکترونیکی در Aldi: آیا این پیشنهاد ارزش آن را دارد؟

دوچرخه برقی شهری پروفی از یک موتور میانی استفاده می کند که توان خروجی تا 250 وات را ارائه می دهد. یک باتری Sideclick نیز گنجانده شده است که 461 وات ساعت و غیره را ارائه می دهد برد تا 140 کیلومتر مجاز به ازای هر شارژ دو سال ضمانت باتری و ده سال روی قاب (منبع: الدی) وجود دارد.

دوچرخه برقی شهری در Aldi. (منبع تصویر: الدی)
دو دوچرخه الکترونیکی جدید در فروشگاه اینترنتی Aldi ظاهر شده اند که تا 33 درصد ارزان تر از حد معمول هستند. Aldi علاوه بر یک دوچرخه برقی برای شهر، یک دوچرخه کوهستان الکترونیکی قوی با تایرهای بزرگتر نیز دارد.

آلدی: دو دوچرخه برقی جدید از 999 یورو

دوچرخه کوهستان الکترونیکی از شرکت Prophete به نام “Graveler” یکی دارد موتور چرخ عقب 250 وات توسط Blaupunkt. باتری داون تیوب با 374 وات ساعت خود، مسافتی تا 100 کیلومتر را قبل از نیاز به شارژ شدن امکان پذیر می کند. سازنده همچنین به فکر کمک هل دادن تا سرعت 6 کیلومتر در ساعت است.

دوچرخه کوهستان الکترونیکی “Graveler” قیمت جذابی را ارائه می دهد. قیمت خرده فروشی توصیه شده در واقع 1499.95 یورو است. دوچرخه برقی در حال حاضر ارزان تر نیست. با دوچرخه برقی شهری دیگر از Prophete، پس انداز در Aldi حداقل 13 درصد است. علاوه بر این، سازنده تعمیرات در محل را ارائه می دهد.