PC Expert با قیمت 3.74 یورو در Steam: به همین دلیل است که من هنوز هم بازی های RPG را تا به امروز دوست دارم

اسطوره بازی نقش آفرینی اکنون با تخفیف خیره کننده 75 درصدی در Steam مواجه شده است. فقط با 3.74 یورو، می‌توانید The Elder Scrolls 4: Oblivion را دریافت کنید، یک بازی فوق‌العاده که من را به یک طرفدار RPG تبدیل کرد.

قابل توجه گیمرهای PC: بازی Steam عالی برای 3.74 یورو

طرفداران فانتزی حتماً اکنون باید نگاهی به استیم بیاندازند. The Elder Scrolls 4: Oblivion اکنون بر روی پلتفرم رایانه شخصی در دسترس است 75 درصد کاهش یافته است. بازی نقش آفرینی یکی از کارهای بزرگ سازنده Bethesda است و همچنین اولین بازی نقش آفرینی است که بازی کردم.

بلافاصله اسیر فراموشی شدم. دنیای باز بزرگ و کارهای زیادی برای انجام دادن. در این بین فکر کردم که این بازی را دوست دارم شاید بتوانی برای همیشه بازی کنی. علاوه بر این، بازی نقش آفرینی دارای لحظات فوق العاده خنده دار زیادی است – حتی اگر بیشتر آنها ناخواسته و ناشی از NPC های سردرگم باشند.

تا اینجای کار مال من است برخی از وظایف هنوز به وضوح به یاد می آیند. یک مرد پارانوئید وجود دارد که از شما می خواهد چندین هدف را که قصد دارند او را بگیرند، ردیابی کنید. ماموریت Dark Brotherhood که در آن باید چندین هدف را در خانه از بین ببرید بدون اینکه کسی به شما مشکوک باشد نیز از نکات برجسته است. ترجیح می‌دهم جستجوی پر زحمت برای ۱۰۰ گیاه Nirnforts را فراموش کنم.

بازی نقش آفرینی تاثیرگذار بود و من را به یک طرفدار RPG تبدیل کرد. فقط با 3.74 یورو به جای 14.99 یورو، طرفداران جدید و قدیمی نمی توانند اشتباه کنند. نسخه بازی سال همچنین شامل بسط های اصلی Knights of the Nine و Shivering Isles می شود. با 4.99 یورو نسخه لوکس را دریافت می کنید که محتوای کوچک تری دارد. این پیشنهاد تا 11 جولای معتبر است.

The Elder Scrolls از سال 1994 تا چه اندازه تغییر کرده است:

The Elder Scrolls 4: Oblivion – یک RPG کهنه کار با رتبه برتر

بازی The Elder Scrolls 4: Oblivion نیز با استقبال خوبی از سوی بازیکنان استیم مواجه شده است. 95 درصد از بیش از 36000 بررسی مثبت هستند. با این حال، شما باید از فراموشی آگاه باشید الان 17 سالشه بر این اساس به نظر می رسد. بنابراین، اگر گرافیک برای شما بسیار مهم است، بهتر است دنباله The Elder Scrolls 5: Skyrim را انتخاب کنید.

از طرف دیگر، اگر به اندازه کافی برای اصلاح Oblivion در رایانه شخصی اطمینان دارید، ارزش دارد به این مقاله نگاهی بیندازید:

منبع