Oppo و OnePlus دیگر نمی‌خواهند محصولات عرضه‌شده را داشته باشند

Oppo هنوز در مورد این گزارش اظهار نظری نکرده است. همچنین مشخص نیست که آیا سازنده کاملا بدون کوالکام یا فقط می خواهد برخی از مدل ها را به پردازنده های خود مجهز کند. این امکان وجود دارد که SoC های Oppo در ابتدا در مدل های سطح پایه و گوشی های هوشمند میان رده نصب شوند، در حالی که پرچمداران می توانند همچنان به کیفیت ثابت شده اعتماد کنند.

گوگل با پردازنده های Tensor خود راه را نشان داد، اکنون سازنده چینی Oppo می تواند از آن پیروی کند. به گفته یک افشاگر، سازنده، که برند OnePlus را نیز در بر می گیرد، در حال برنامه ریزی است تولید پردازنده خود – برای مثال، درست مانند اپل.

Oppo برای مدت طولانی با سازنده قرارداد تراشه تایوانی TSMC کار می کند، از جمله آنچه در سال 2021 ارائه شد. تراشه هوش مصنوعی MariSilicon X. این همکاری ها می تواند در آینده تشدید شود، مشروط بر اینکه روابط چین و تایوان بیشتر بدتر نشود.

تا زمانی که تلفن های همراه با پردازنده های Oppo وارد بازار شوند، این شرکت حداقل مجبور است کار ساخت و ساز دیگری در آلمان. در آلمان، تلفن های همراه Oppo و OnePlus دیگر نمی توانند از طریق فروشگاه های رسمی عرضه شوند، زیرا نوکیا توانست ممنوعیت فروش را به دلیل دو نقض پتنت اجرا کند.

منبع

دیگر به چیپست های اسنپدراگون استفاده شده قبلی از کوالکام وابسته نخواهید بود. در دراز مدت، این باید هزینه ها را کاهش دهد و افزایش عملکرد گوشی های هوشمند اراده. همچنین می‌توانید با محصولات خود سریع‌تر به تقاضای تغییر یافته واکنش نشان دهید.

با Find N2، یک تلفن همراه تاشو جدید از Oppo در مراحل اولیه قرار دارد:

ظاهرا Oppo در حال حاضر از سال 2024 به پردازنده های خود تکیه می کنند. بر اساس این گزارش، سازنده قبلاً هزاران کارمند را برای توسعه این وظیفه بزرگ تعیین کرده است (منبع: جهان یخی در توییتر).

Oppo Find N2: گوشی های تاشو جدید معرفی شدند

پردازنده های Oppo: TSMC به عنوان یک شریک قوی

به گفته یک افشاگر، اوپو می خواهد در آینده با پردازنده های گوشی هوشمند خود حمله کند. تلفن‌های همراه برند زیرمجموعه OnePlus دیگر نمی‌توانند با تراشه‌های اسنپدراگون وارد بازار شوند. سازنده قول عملکرد بیشتر و هزینه کمتر را می دهد.

مخالف

افشاگر: اوپو پردازنده های تلفن همراه خود را می خواهد