Oppo و OnePlus در حال برنامه ریزی برای انقلاب هستند

Oppo هنوز در مورد این گزارش اظهار نظری نکرده است. همچنین مشخص نیست که آیا سازنده کاملا بدون کوالکام یا فقط می خواهد برخی از مدل ها را به پردازنده های خود مجهز کند. این امکان وجود دارد که SoC های Oppo در ابتدا در مدل های سطح پایه و گوشی های هوشمند میان رده نصب شوند، در حالی که پرچمداران می توانند همچنان به کیفیت ثابت شده اعتماد کنند.

تا زمانی که تلفن های همراه با پردازنده های Oppo وارد بازار شوند، این شرکت حداقل مجبور است کار ساخت و ساز دیگری در آلمان. در آلمان، تلفن های همراه Oppo و OnePlus دیگر نمی توانند از طریق فروشگاه های رسمی عرضه شوند، زیرا نوکیا توانست ممنوعیت فروش را به دلیل دو نقض پتنت اجرا کند.

منبع

ظاهرا Oppo قبلا از سال 2024 به پردازنده های خود تکیه می کنند. بر اساس این گزارش، سازنده قبلاً هزاران کارمند را برای توسعه این وظیفه بزرگ تعیین کرده است (منبع: جهان یخی در توییتر).

گوگل با پردازنده های Tensor خود راه را نشان داد، اکنون سازنده چینی Oppo می تواند از آن پیروی کند. به گفته یک افشاگر، سازنده، که برند OnePlus را نیز در بر می گیرد، در حال برنامه ریزی است تولید پردازنده خود.

Oppo Find N2: گوشی های تاشو جدید معرفی شدند

پردازنده های Oppo: TSMC به عنوان یک شریک قوی

دیگر به چیپست های اسنپدراگون استفاده شده قبلی از کوالکام وابسته نخواهید بود. در دراز مدت، این باید هزینه ها را کاهش دهد و افزایش عملکرد گوشی های هوشمند اراده. همچنین می‌توانید با محصولات خود سریع‌تر به تقاضای تغییر یافته واکنش نشان دهید.

یک افشاگر معروف ادعا می کند که متوجه شده است که اوپو می خواهد با پردازنده های تلفن هوشمند خود حمله کند. برند زیرمجموعه OnePlus دیگر نباید به چیپست اسنپدراگون مجهز شود. عملکرد بیشتر و هزینه های کمتر باید منجر به موفقیت در سال آینده شود.

مخالف

گزارش: اوپو در حال برنامه ریزی پردازنده های تلفن همراه خود است

با Find N2، یک تلفن همراه تاشو جدید از Oppo در مراحل اولیه قرار دارد:

Oppo برای مدت طولانی با سازنده قرارداد تراشه تایوانی TSMC کار می کند، از جمله آنچه در سال 2021 ارائه شد. تراشه هوش مصنوعی MariSilicon X. این همکاری ها می تواند در آینده تشدید شود، مشروط بر اینکه روابط چین و تایوان بیشتر بدتر نشود.