نمی توان آن را در OnePlus 10T پیدا کرد، اما تلفن های همراه آینده سازنده دوباره باید دارای نوار لغزنده هشدار عملی باشند. به گفته وان پلاس، نقطه فروش منحصر به فرد محبوب در حال بازگشت است.

OnePlus: شرکتی که در پشت

گوشی های هوشمند OnePlus از سال 2015 یک دستگاه را در کنار خود دارند نوار لغزنده ویژه. این می تواند برای جابجایی سریع بین چندین پروفایل صدا استفاده شود. دارندگان تلفن همراه OnePlus از این ویژگی قدردانی می کنند. ناامید کننده تر است که نوار لغزنده هشدار در OnePlus اخیراً از مد افتاده است. در OnePlus 10T جدید و در برخی از تلفن های همراه ارزان قیمت سازنده وجود ندارد.

OnePlus: نوار لغزنده هشدار در تلفن های آینده

همانطور که سازنده تایید کرده است، نوار لغزنده هشدار در تلفن های هوشمند آینده تا دوباره بخشی از مهمانی باشد. این بر اساس یک جلسه توجیهی رسانه ای با حضور مدیران شرکت (منبع: Android Authority) است. با این وجود، می توان فرض کرد که در آینده نیز این نوار لغزنده در ارزان ترین تلفن های همراه OnePlus یافت نخواهد شد.

OnePlus قبلا توضیح داده بود که چرا OnePlus 10T اسلایدر هشدار ندارد. به گفته سازنده، لغزنده از بیرون کوچک به نظر می رسد، اما در داخل گوشی فضای بسیار زیادی را اشغال می کند. به گفته وان پلاس، این می تواند برای آنتن ها بهتر استفاده شود. زمانی که اتصال هدفون کلاسیک قطع شد، سازندگان قبلاً به روشی مشابه بحث کرده بودند.

نوار لغزنده هشدار در OnePlus 10T وجود ندارد:

OnePlus 10T در آلمان ظاهر می شود

OnePlus 10T خواهد شد از 11 آگوست 2022 در آلمان نیز موجود باشد. با این حال سازنده تا 25 آگوست فرصت دارد محصول را تحویل دهد. قیمت ها بین 699 تا 799 یورو است.

برای این مبلغ یک وجود دارد تلفن 5G با اسنپدراگون 8+ نسل 1 به عنوان یک پردازنده ظرفیت باتری 4800 میلی آمپر ساعتی است و با 150 وات شارژ می شود. OnePlus 10T برای شارژ کامل تنها به 19 دقیقه زمان نیاز دارد.