OnePlus به سامسونگ می خندد – و یک اشتباه بزرگ مرتکب می شود

در این ویدیو به شما نشان می‌دهیم که Samsung Galaxy S23 Ultra چه کارهایی می‌تواند انجام دهد:

وان پلاس در آلمان با ممنوعیت فروش

OnePlus به عنوان یک قاتل پرچمدار سر و صدای واقعی ایجاد می کرد. این شرکت جوان بود، پر از انرژی، و واقعاً تفاوت ایجاد کرد. در این بین، OnePlus با Oppo ادغام شده است و فقط از حاشیه به بازار گوشی های هوشمند نگاه می کند. اگرچه OnePlus دیگر گوشی های هوشمند رده بالایی ارائه نمی دهد و تصمیمات مختلف در مورد تلفن های همراه قبلاً باعث تکان دادن سر این شرکت در توییتر شده است. برای تحریک علیه سامسونگ:

هر زمان که سازندگان بزرگ گوشی های هوشمند مانند سامسونگ یا اپل گوشی های هوشمند جدیدی را معرفی می کنند، رقبا دوست دارند از آن برای مسخره کردن آن استفاده کنند. اغلب در این ادعاها حقیقت وجود دارد، اما وان پلاس در حال حاضر اصلاً نباید حرفی برای گفتن داشته باشد. جامعه‌ای که شرکت چینی را برچیده می‌کند نیز چنین می‌بیند.

OnePlus: شرکتی که در پشت

وان پلاس سامسونگ را مسخره می کند

در حالی که برخی از طرفداران OnePlus به این کار دست یافته اند، اکثریت اما OnePlus از پیش دکمه شده است. این شرکت دیگر گوشی هوشمند رده بالایی ندارد که واقعاً حرفی برای گفتن داشته باشد، OnePlus 10 Pro به اشتراک گذاشته شده است، ویژگی‌های گمشده بی‌شماری ارائه شده است و موارد دیگر. حتی یکی از کاربران می پرسد که آیا OnePlus هنوز وجود دارد یا خیر.

توییت های مختلف ارائه و تلفظ را مسخره کردند. دوربین های جدید گوشی های هوشمند گلکسی S23 قرار نیست آنقدر عالی باشند، طراحی بدون تغییر است، آداپتور شارژ وجود ندارد و قیمت ها بسیار بالاست. اینها فقط نکات برجسته بودند، OnePlus چیزهای بیشتری را به اشتراک گذاشت.

در آلمان، OnePlus دیگر نقش اصلی را بازی نمی کند. شرکت چینی دیگر مجاز به فروش گوشی های هوشمند در این کشور نیست زیرا نوکیا هزینه مجوز فناوری های مورد استفاده را پرداخت نکرده است. مشکل ماه هاست که وجود دارد و هنوز حل نشده است. بنابراین وان پلاس بهتر است قبل از اینکه با تولیدکنندگان موفق مقابله کند، به تجارت گوشی های هوشمند خود نظم دهد. حداقل جامعه اینطور می بیند.منبع