از محیط زیست و کیف پول شما محافظت می کند: پشتیبانی طولانی نرم افزار دو برابر سود می کند. سامسونگ تا کنون پادشاه به‌روزرسانی در اردوگاه اندروید بوده است، اما وان پلاس در سال آینده نیز از این روند پیروی خواهد کرد. سازنده چینی قول بزرگی برای گوشی های هوشمند جدید خود می دهد – و در عین حال گوگل را فریب می دهد.

OnePlus: شرکتی که در پشت

گوشی های هوشمند مدرن به قدری قدرتمند هستند که حتی پس از گذشت چندین سال همچنان می توانند کارهای روزمره را بدون دردسر انجام دهند. با این حال، پیش نیاز این امر پشتیبانی نرم افزاری به روز است که به سرعت باگ های کوچک و بزرگ را برطرف می کند. سامسونگ این را درک کرده است و ضمانت بروزرسانی 5 ساله را برای گوشی های هوشمند گلکسی سطح پایه و میان رده خود ارائه می دهد. وان پلاس در سال 2023 از این روند پیروی خواهد کرد.

OnePlus 5 سال به روز رسانی نرم افزاری را برای گوشی های هوشمند تضمین می کند

OnePlus همچنین گوشی های هوشمند منتخب را از سال آینده می خواهد به روز رسانی 5 ساله ارائه. درست مانند پیشگام به‌روزرسانی سامسونگ، OnePlus این دوره را تقسیم می‌کند: به‌روزرسانی‌های اندروید برای 4 سال در دسترس هستند، به‌علاوه به‌روزرسانی‌های امنیتی برای یک سال دیگر.

بنابراین، نتیجه 5 سال پشتیبانی نرم افزاری است – یک اعلامیه قوی، که بالاتر از همه است گوگل نیاز به توضیح دارد می آورد. به هر حال، گروه ایالات متحده در حال توسعه سیستم عامل اندروید است، اما تنها به تلفن های هوشمند Pixel خود 4 سال پشتیبانی نرم افزاری (3 سال به روز رسانی سیستم عامل + 1 سال به روز رسانی امنیتی) اعطا می کند.

سازنده فاش نکرد که کدام گوشی های هوشمند OnePlus از ضمانت به روز رسانی جدید بهره مند خواهند شد. با این حال، این احتمال وجود دارد که باشد فقط گوشی های هوشمند گران قیمت اقداماتی مانند OnePlus 11 آینده.

نحوه اتصال تلفن هوشمند اندرویدی خود و نوت بوک ویندوزی به این صورت است:

OnePlus 11 در رنگ‌های مشکی مات و سبز براق

در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد آخرین پرچمدار OnePlus شناخته شده است. وان پلاس 11 قرار است در رنگ های مشکی مات و سبز براق عرضه شود. فضای ذخیره سازی سریع UFS 4.0 و اسنپدراگون 8 نسل 2 با نام تجاری جدید محتمل در نظر گرفته می شوند.