OLED را با تعرفه 20 گیگابایتی و کوپن آمازون با قیمتی کم سوئیچ کنید

با توجه به مقایسه قیمت ایده آلو، Nintendo Switch با صفحه نمایش OLED در حال حاضر حداقل 325 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار و کوپن و پاداش تغییر 10 یورو را از کل هزینه بسته تعرفه کم کنید، عملاً 115.76 یورو برای تعرفه باقی مانده است. تقسیم بر حداقل مدت 24 ماه، این مربوط به 4.82 یورو در ماه – که قیمت ثابتی برای Allnet و SMS با حجم داده 20 گیگابایتی در شبکه Vodafone بسیار پایین است.

پیشنهاد را در Flymobile ببینید

کنسول نینتندو سوییچ OLED را نمی‌توان در میان نسل جدید کنسول‌ها به حساب آورد، اما نوآوری‌ها و پیشرفت‌هایی برای ارائه دارد. مهمتر از همه، صفحه نمایش OLED جدید با رنگ های شدیدتر و کنتراست بالاتر تحت تاثیر قرار می گیرد. اندازه آن نیز کمی کاهش یافته است و نمایشگر اکنون به 7 اینچ افزایش یافته است. حافظه داخلی دو برابر شده و به 64 گیگابایت رسیده است و پایه پشتی نیز تقویت شده است تا صفحه نمایش لرزش چندانی نداشته باشد.

نینتندو سوییچ با صفحه نمایش OLED (منبع تصویر: نینتندو)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

برای اینکه تعرفه قابل مقایسه با سایر قراردادهای تلفن همراه فقط سیم کارت باشد، هزینه های تعرفه موثر را محاسبه می کنیم. اگر هزینه‌های نینتندو سوییچ، کوپن آمازون و جایزه تعویض را کم کنید، صرفاً برای تعرفه 20 گیگابایتی چقدر می‌پردازید:

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(هر ماه)
19.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
غیر قابل اجرا (از طریق بازپرداخت)
حمل دریایی
(یک بار)
رایگان
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
480.76 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
325 یورو (کنسول) + 30 یورو (کوپن) + 10 یورو جایزه تعویض
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
115.76 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 4.82 یورو
مشاهده پیشنهاد

در Logitel شما فقط در حال حاضر آن را دریافت نمی کنید نسخه OLED را سوئیچ نینتندو، بلکه یکی کوپن 30 یورویی آمازون به تعرفه تلفن همراه شما با 20 گیگابایت در حال گشت و گذار هستید شبکه وودافون و نرخ ثابت Allnet و SMS فقط برای آن است 19.99 یورو در هر ماه نیز گنجانده شده است (به پیشنهاد مراجعه کنید). علاوه بر این، شما فقط یک یورو برای کنسول پرداخت می کنید. می‌توانید از طریق اپلیکیشن My Otelo، قیمت اتصال 39.99 یورو را پس بگیرید. همچنین 10 یورو پاداش مبادله ای نیز وجود دارد.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • شبکه: وودافون
  • تعرفه: Otelo Allnet Flat Classic
  • 20 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه

نینتندو سوییچ با تعرفه در شبکه Vodafone: به همین دلیل است که پیشنهاد بسیار خوب است

اگر در نهایت می خواهید یک سوئیچ OLED را متعلق به خود تماس بگیرید و همچنین می توانید از تعرفه تلفن همراه استفاده کنید، باید به پیشنهاد فعلی لاجیتل نگاهی بیندازید. در آنجا می توانید کنسول Nintendo و Pro Controller را با تعرفه 20 گیگابایتی در شبکه Vodafone دریافت کنید.

کرکر تعرفه: کوپن OLED و آمازون را در Logitel تغییر دهید

Nintendo Switch OLED چه کاری می تواند انجام دهد؟