Nvidia عملکردهای مهم را غیرفعال می کند

Gamestream روشی محبوب برای بسیاری از کاربران Nvidia Shield بوده است پخش جریانی بازی ها از رایانه رومیزی از طریق شبکه، به شرطی که رایانه شخصی دارای کارت گرافیک Nvidia باشد. واکنش به همین ترتیب منفی بود. در Reddit، یکی از کاربران می گوید که جریان بازی یکی از عملکردهای اصلی Shield است. بدون آن، او از ابتدا جعبه را نمی خرید. دیگری اعلام می کند که Shield Pro را که به تازگی خریداری کرده بازنشده برمی گرداند (منبع: Reddit).

GeForce Now – سرویس استریم بازی انویدیا در تریلر رسمی

آیا Nvidia Shield بدون استریم بازی ارزشش را دارد؟

با Gamestream، Nvidia Shield یک ویژگی مهم را از دست می دهد که مطمئناً برخی از کاربران را متعجب می کند که آیا جعبه بدون آن ارزش خرید دارد یا خیر. اساساً، سپر فقط یکی است جعبه Android TV با یک برنامه بازی ابری بهبود یافته است خواهد شد این را می توان با یک چوب Fire TV از آمازون نیز انجام داد که بسیار ارزان تر است.منبع جریان بازی دوباره به شایعات دامن زد خود را در لیست کشتار قرار دهید می توانست بایستد آخرین نسخه Shield Pro بیش از سه سال پیش با 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی و ارتقاء 4K عرضه شد. فقط انویدیا در حال حاضر می داند که آیا سپر جدیدی در آینده وجود خواهد داشت یا خیر.

انویدیا تغییر به GeForce Now را توصیه می کند:

انویدیا اعلام کرده است که به زودی جریان بازی جعبه Shield را قطع خواهد کرد. ویژگی محبوب پخش بازی های دسکتاپ قرار است با Steam Link یا GeForce Now جایگزین شود. بسیاری از صاحبان شیلد به هیچ وجه در مورد آن فکر نمی کنند، همانطور که معلوم است.

NVIDIA ShieldTV

Nvidia Shield: پخش جریانی بازی خاموش است

انویدیا در حال حاضر به صاحبان جعبه Shield اطلاع می دهد که عملکرد جریان بازی برای مدت طولانی در دسترس نخواهد بود. از اواسط فوریه طبق برنامه قرار است یک آپدیت برای اپلیکیشن Nvidia Shield Games توزیع شود که در آن ویژگی پخش بازی را خاموش کرد اراده. به عنوان روش‌های جایگزین، انویدیا توصیه می‌کند یا به Steam Link بروید یا اشتراک پولی را برای بازی‌های ابری GeForce Now انتخاب کنید.