NfS Unbound: Money Glitch & Make Money

ماشین‌ها، ارتقاء، جوایز شروع و شرط‌بندی در Need for Speed ​​Unbound هزینه زیادی دارند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید به سرعت در NfS Unbound کسب درآمد کنید و چگونه از نقص پول استفاده می کنید.

در NfS Unbound کسب درآمد کنید

ولی تو می توانی پلیس با ترفند زیر را به راحتی کنار بگذارید و فقط قبل از بازگشت به خانه امن به کسب درآمد ادامه دهید. روش دیگر این است که سطح حرارت خود را به 5 برسانید و بارها و بارها از دست پلیس فرار کنید. در فرار در درجه حرارت 5 هر بار 2500 دلار اضافی برای شما به همراه دارد.

در مشکل پول دوم آیا در مورد حالت آنلاین.

در روش اول شما باید داستان را هنوز کامل نکرده باشید و باید به یکی در تقویم بروید وارد مرحله مقدماتی شوید البته، صلاحیت 3 بهترین است، زیرا در آنجا بیشترین پول را دریافت می کنید. حالا به صورت زیر عمل کنید:

 1. دور مقدماتی را آغاز می کند ترجیحا دور سوم
 2. مبارزه راه خود را به دور سوم و در مرحله مقدماتی پیروز می شود.
 3. پاداش خود را دریافت کنید و خواهید دید که اکنون پول دریافت کرده اید. حالا قسمت مهم فرا می رسد!
 4. به محض شروع کات سین، به منوی اصلی کنسول خود بروید و بازی را ببندید! شما باید بازی را در کات سین ببندید.
 5. سپس بازی را دوباره شروع کنید. پس از آن شما به ابتدای صلاحیت بازگشته اید، اما دیگر نیازی به پرداخت هزینه ورودی ندارید. علاوه بر این، پول صلاحیت قبلی هنوز در حساب شما است. این روند را هر چند وقت یکبار که دوست دارید تکرار کنید.
یادداشت مهم: در حالی که نقص پول کار می کند، ممکن است تحت شرایط خاصی خطرناک باشد زیرا این فرآیند 100٪ ایمن نیست.

البته، اگر می خواهید همه ماشین ها را بخرید یا وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید، به پول نیاز دارید. در NfS Unbound، روش های کسب درآمد زغال سنگ به شرح زیر است:

 1. در مسابقات و رویدادهای تصاحب برنده شوید.
 2. در مسابقه ها شرط بندی کنید و برنده شوید.
 3. کلکسیونی‌ها (خرس‌ها، بیلبوردها، هنر خیابانی) و فعالیت‌های کامل (مناطق رانش، تله‌های سرعت، دویدن‌های سرعت، پرش‌ها) را جمع‌آوری کنید.

بوگاتی را به صورت آنلاین بخرید، اکنون قسمت مهم این است:

 • فروش بوگاتی این حسابه بسیار مهم، که یکی وجود دارد فروش آنلاین است، در غیر این صورت کار نمی کند.
 • به محض شروع فروش، باید بلافاصله اتصال اینترنت خود را قطع کنید. یا کابل LAN را بکشید یا اتصال وای فای خود را قطع کنید.
 • این به شما پول فروش بوگاتی را می دهد که عالی است 1.8. میلیون ها نفر اما دفعه بعد که دوباره وصل می‌شوید، بوگاتی را همچنان در موجودی‌تان خواهد داشت. می توانید این روش را هر چند وقت یکبار که می خواهید تکرار کنید.منبع