NfS Unbound: Money Glitch & Make Money

یادداشت مهم: دو روش زیر یک اشکال در بازی هستند. بنابراین از آنجایی که این یک مشکل مالی است، توسعه دهندگان ممکن است دو رویکرد زیر را برطرف کنند. بنابراین تا زمانی که می توانید از آن استفاده کنید.

یادداشت مهم: در حالی که نقص پول کار می کند، ممکن است تحت شرایط خاصی خطرناک باشد زیرا این فرآیند 100٪ ایمن نیست.

علاوه بر روش های معمولی، روش های مختلفی نیز برای کسب درآمد سریعتر وجود دارد. که ما را به نکات بعدی می رساند…

با فریب پلیس پول بیشتری کسب کنید

رهایی:02.12.2022

وقتی به آنجا می‌رسی، مال خودت را می‌رانی خودرو بین پایه پل و رودخانه و موتور را خاموش می کند با نگه داشتن Circle/B (PS/Xbox). پلیس ها نمی توانند آنجا به شما برسند. حالا منتظر بمانید تا به اطلاعاتی مبنی بر گم شدن پلیس دست پیدا کنید. سپس می توانید به کسب درآمد ادامه دهید. فقط مطمئن شوید که خودتان در آب نیفتید.

اشکال پول در NfS Unbound

در روش اول شما باید داستان را هنوز کامل نکرده باشید و باید به یکی در تقویم بروید وارد مرحله مقدماتی شوید البته، صلاحیت 3 بهترین است، زیرا در آنجا بیشترین پول را دریافت می کنید. حالا به صورت زیر عمل کنید:

  1. دور مقدماتی را آغاز می کند ترجیحا دور سوم
  2. مبارزه راه خود را به دور سوم و در مرحله مقدماتی پیروز می شود.
  3. پاداش خود را دریافت کنید و خواهید دید که اکنون پول دریافت کرده اید. حالا قسمت مهم فرا می رسد!
  4. به محض شروع کات سین، به منوی اصلی کنسول خود بروید و بازی را ببندید! شما باید بازی را در کات سین ببندید.
  5. سپس بازی را دوباره شروع کنید. پس از آن شما به ابتدای صلاحیت بازگشته اید، اما دیگر نیازی به پرداخت هزینه ورودی ندارید. علاوه بر این، پول صلاحیت قبلی هنوز در حساب شما است. این روند را هر چند وقت یکبار که دوست دارید تکرار کنید.

پس از مسابقات خود اغلب مورد توجه پلیس قرار می گیرید. معمولاً باید به خانه امن بروید تا روز یا شب را به پایان برسانید تا پول به دست آمده خود را با خیال راحت ذخیره کنید.

بستر، زمینه:ویندوز 10، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس

در NfS Unbound کسب درآمد کنید

البته، اگر می خواهید همه ماشین ها را بخرید یا وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید، به پول نیاز دارید. در NfS Unbound، روش های کسب درآمد زغال سنگ به شرح زیر است:

  1. در مسابقات و رویدادهای تصاحب برنده شوید.
  2. در مسابقه ها شرط بندی کنید و برنده شوید.
  3. کلکسیونی‌ها (خرس‌ها، بیلبوردها، هنر خیابانی) و فعالیت‌های کامل (مناطق رانش، تله‌های سرعت، دویدن‌های سرعت، پرش‌ها) را جمع‌آوری کنید.
ولی تو می توانی پلیس با ترفند زیر را به راحتی کنار بگذارید و فقط قبل از بازگشت به خانه امن به کسب درآمد ادامه دهید. روش دیگر این است که سطح حرارت خود را به 5 برسانید و بارها و بارها از دست پلیس فرار کنید. در فرار در درجه حرارت 5 هر بار 2500 دلار اضافی برای شما به همراه دارد.

با «استعداد فرار» را ارتقا دهید، حتی می توانید آن را دو برابر کنید. سپس شما همیشه 5000 دلار دریافت می کنید. با این حال، برای ارتقاء گاراژ خود به سطح “Super”، ابتدا باید آن را ارتقا دهید. می توانید ارتقا را در Garage > Car > Performance > Parts > و سپس در سمت راست در دسته Utility Item پیدا کنید.

بوگاتی را به صورت آنلاین بخرید، اکنون قسمت مهم این است:منبع

به هر حال، اگر شما اگر می خواهید در حین تعقیب و گریز به راحتی از دست پلیس فرار کنید، باید به نقطه زیر در نقشه بروید:

پلیس در NfS Unbound نمی تواند بین پایه پل و آب به شما برسد.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
پلیس ها بین پایه پل و آب نمی توانند به شما برسند. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

ماشین‌ها، ارتقاء، جوایز شروع و شرط‌بندی در Need for Speed ​​Unbound هزینه زیادی دارند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید به سرعت در NfS Unbound کسب درآمد کنید و چگونه از نقص پول استفاده می کنید.