NfS Unbound: پشتیبانی از فرمان – همه مدل ها

بستر، زمینه:ویندوز 10، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس

تمام فرمان ها برای پلی استیشن 5:

یادداشت مهم: قبل از شروع Need for Speed ​​Unbound، باید مطمئن شوید که فرمان خود را به کنسول یا رایانه شخصی خود متصل کرده اید. همچنین باید مطمئن شوید که به نمایه صحیح متصل هستید. یک بار دیگر: ابتدا فرمان را با موفقیت وصل کنید و سپس بازی را شروع کنید. اگر ابتدا NfS Unbound را راه اندازی کنید، فرمان شما شناسایی نخواهد شد.

البته، فرقی نمی‌کند که تمام کلکسیون‌ها (خرس‌ها، بیلبوردها و هنرهای خیابانی)، همه فعالیت‌ها (مناطق دریفت، تله‌های سرعت، دویدن‌های سرعت و پرش‌ها) را کامل کنید یا فقط مسابقات معمولی/رویدادهای تصاحب، رانندگی. اغلب اوقات برخی از بازیکنان را بیشتر اذیت می کند که با فرمان در اطراف دریاچه سیتی مسابقه می دهند.

همه چرخ های فرمان سازگار برای Need for Speed ​​Unbound

رهایی:02.12.2022

البته تمامی ماشین های بازی را می توان با فرمان هدایت کرد. به همین ترتیب، دستگاه جانبی شما را از باز کردن قفل تمام تروفی ها و دستاوردها باز نمی دارد.منبع

همه چرخ ها برای Xbox Series X|S:

Need for Speed ​​Unbound از چرخ‌های انتخابی در همه پلتفرم‌ها (پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X|S، رایانه شخصی) پشتیبانی می‌کند، اما ممکن است بسته به پلت‌فرم متفاوت باشند.

شما می توانید Need for Speed ​​Unbound را نه تنها با کنترلر خود، بلکه با فرمان نیز بازی کنید. در ادامه تمام فرمان‌های سازگاری که NfS Unbound از آن‌ها پشتیبانی می‌کند، فهرست می‌کنیم.