NfS Unbound: همه مجموعه‌ها (خرس، بیلبورد و هنر خیابانی)

ضمناً ممکن است این اتفاق هم بیفتد که در طول مسابقه با کلکسیونی برخورد کرده و آنها را جمع آوری کنید. سپس آنها نیز حساب می شوند، لازم نیست آنها را دوباره در جهان باز جمع آوری کنید. با این حال، کلکسیونی ها در طول مسابقه روی نقشه شما علامت گذاری نمی شوند.

رهایی:02.12.2022

علاوه بر تمام فعالیت ها وجود دارد 260 کلکسیون در کل در دنیای بازی Lakeshore City توزیع شده است.

اگر شما در نزدیکی به یک کلکسیون واقع شده، بر روی شما خواهد بود نقشه مشخص شده اما از آنجایی که نقشه بسیار بزرگ است، البته می تواند به یک جستجوی وقت گیر تبدیل شود. برای صرفه جویی در زمان شما، ما همه مکان ها را در تصویر زیر به شما نشان می دهیم. برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید:

همه مکان‌های 260 مجموعه در Need for Speed ​​Unbound.  (منبع تصویر: Reddit / FalkHogan)
همه مکان های 260 کلکسیونی. (منبع تصویر: Reddit / FalkHogan)

خرس ها بزرگ هستند خرس های بادکنکی که فقط باید در اطراف آن ها رانده شوید. را شما باید هنرهای خیابانی را جمع آوری کنید. به یک اثر هنری نزدیک شوید و Square/X (PS/Xbox) را فشار دهید تا آن را بردارید. پس از آن در موجودی شما قرار می گیرد.

این نقشه از کاربر Reddit FalkHogan تهیه شده است و همه 260 مکان کلکسیونی در شهر Lakeshore را نشان می دهد. اگر می خواهید عکس را در اندازه اصلی ببینید، روی این لینک کلیک کنید.

نظر شما در مورد پاداش ها چیست؟ در نظرات بنویسید، ما به نظر شما علاقه مندیم!منبع

از طریق شما باید رانندگی کنید یا از میان بیلبوردها بپرید. اساساً فرقی نمی‌کند که از کدام یک از ماشین‌ها برای ضربه زدن به بیلبورد استفاده می‌کنید. اما یادت باشه که تو برای برخی بیلبوردها به یک ماشین کمی سریع نیاز دارد، برای تسلط موفقیت آمیز بر سرعت مورد نیاز برای پرش از سطح شیب دار.

شما فراری 488 GTB (2015) را زمانی دریافت می کنید که تمام خرس ها را در NfS Unbound جمع آوری کرده باشید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
فراری 488 GTB (2015) را زمانی دریافت می کنید که تمام خرس ها را جمع آوری کرده باشید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

در طول کمپین مجموعه خود، ژست های جدید، عکس برگردان برای تنظیم و موارد دیگر برای نقاط عطف مختلف دریافت خواهید کرد. با این حال، تا زمانی که تمام وسایل کلکسیونی را در اختیار نداشته باشید، فقط اقلام آرایشی را در شکار لاشخور خود دریافت خواهید کرد. پاداش های بزرگ فقط در پایان جستجوی شما به دست می آید.

اگر می‌خواهید تمام غنائم و دستاوردها را باز کنید، به همه مجموعه‌ها نیاز دارید. آنها به شرح زیر تقسیم می شوند:

  • 100 خرس
  • 80 بیلبورد
  • 80 هنر خیابانی

از آنجا که بهترین جوایز از شما انتظار می رود زمانی که شما تمام مجموعه های دسته مربوطه دارند. را جوایز به این صورت است:

  • برای همه 80 هنر خیابانی شما آن را دریافت می کنید ماشین فراری 488 GTB (2015). وسیله نقلیه ای است از گام اس
  • برای همه 100 خرس آیا شما این را دریافت می کنید خودرو BMW M4 GTS (2016)، مالک آن است سطوح A+.
  • برای همه 80 بیلبورد شما آن را دریافت می کنید ماشین فورد فوکوس RS (2016)، آن را دارد سطح A

مکان همه مجموعه‌ها در NfS Unbound

دنیای بازی در Need for Speed ​​Unbound دوباره بسیار بزرگ است و در هر گوشه ای می توانید کلکسیون هایی را به شکل بیلبورد، خرس و هنر خیابانی پیدا کنید. در ادامه ما تمام مکان های کلکسیونی را به شما نشان می دهیم.

همه خرس‌ها، بیلبوردها و هنرهای خیابانی در NfS Unbound