Netto میکسرهای پایه KitchenAid را با قیمت های پایین تاریخی به فروش می رساند

بوش MUMS2EW30

نتتو یک پیشنهاد جذاب برای همه آشپزها و نانوایان آماتور دارد. بقالی در فروشگاه آنلاین خود آن را ارائه می دهد KitchenAid Classic Mini غذاساز تنها با 252.94 یورو با حمل و نقل (مشاهده پیشنهاد در Netto). با آن یکی وجود دارد کوپن خرید 50 یورویی برای تمامی شعب Netto MDکه می توانید برای خریدهای معمولی نیز از آن استفاده کنید. بنابراین شما می توانید این کوپن را به عنوان پول نقد ببینید و به یک کوپن بسیار خوب منجر می شود قیمت موثر 202.94 یورو برای دستگاه غذاساز فرقه هرگز ارزانتر نبوده است. ارزان ترین قیمت از سایر خرده فروشان در حال حاضر 275.69 یورو است.

کوپن فروشگاه KitchenAid Classic Mini + 50 یورو

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1/5/2023 ساعت 2:23 بعد از ظهر

با وجود قیمت پایین، غذاساز KitchenAid چشمگیر است. او در یکی است طراحی کلاسیک نگهداری می شود، که یادآور مدل های دهه 1950 است، اما می تواند بسیار بیشتر از زمان مادربزرگ انجام دهد – و هنوز هم کار می کند به طور قابل توجهی ساکت تر. بسته به تنظیمات، غذاساز KitchenAid 5KSM3310X یک دستگاه غذاساز دارد. سرعت بین 40 تا 200 در دقیقه. کاربران می توانند بین عمل کنند ده سطح انتخاب کنید. از طریق درایو مستقیم قدرتمند با حداکثر 0.22 اسب بخار، ورز دادن، هم زدن و مخلوط کردن چالش بزرگی برای دستگاه ایجاد نمی کند.ظرفیت کاسه همزن نیز در 3.3 لیتر مناسب است. علاوه بر این، دستگاه به دلیل ابعاد کوچکتر در مقایسه با دستگاه های معمولی KitchenAid، بسیار بهتر قابل جابجایی است.

پیشنهاد را در نت ببینید

میکسر پایه KitchenAid برای چه کسانی ارزش دارد؟

به جای 299.99 یورو RRP: غذاساز بوش با 6 سطح عملکرد، 10 لوازم جانبی و 700 وات. ظرفیت کاسه مخلوط کن 3.8 لیتر می باشد.

به جای 499.99 یورو RRP: غذاساز با کاسه 3.3 لیتری، سر موتور کج و قدرت 250 وات.

آیا ترجیح می دهید یک غذاساز کمی ارزانتر با عملکردهای بیشتر داشته باشید؟ سپس MediaMarkt فقط پیشنهاد مناسب را برای شما دارد:

بوش MUMS2EW30

کوپن شعبه 4 هفته پس از تحویل کالا از طریق ایمیل ارسال می شود و تا 31 مارس 2023 بدون حداقل ارزش خرید قابل بازخرید است.

غذاساز KitchenAid چه چیزی را به شما ارائه می دهد؟

کوپن فروشگاه KitchenAid Classic Mini + 50 یورو

این دستگاه با قیمت 202.94 یورو در اینجا موجود است به طور موثر با بهترین قیمت قبلی – اما فقط در صورتی که بتوانید کوپن خرید 50 یورویی را در شعبه Netto MD استفاده کنید. آشپزهای علاقه مند به قیمت که دوست دارند از نتتو هم خرید کنند، می توانند با اطمینان ضربه بزنند.

ماشین آلات آشپزخانه KitchenAid مدرن و در عین حال کلاسیک هستند. در فروشگاه اینترنتی نتتو چنین دستگاهی در ترکیب با کوپن خرید 50 یورویی با قیمت موثر درجه یک وجود دارد. ما جزئیات را برای شما خلاصه کرده ایم و توضیح می دهیم که این پیشنهاد برای چه کسانی ارزش ویژه ای دارد.

میکسر پایه کیچن اید با نازلترین قیمت در نتتو

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/05/2023 13:17