Netto غذاسازهای KitchenAid را با قیمت های مقرون به صرفه می فروشد

ماشین آلات آشپزخانه یکپارچهسازی با سیستمعامل KitchenAid در عین حال مدرن و کلاسیک به نظر می رسند و کیفیت کار بسیار بالایی را ارائه می دهند. در فروشگاه آنلاین Netto چنین دستگاهی در ترکیب با یک کوپن خرید 50 یورویی با قیمت مناسب بسیار مناسب وجود دارد.

Net: غذاساز KitchenAid با قیمت مناسب

آیا ترجیح می دهید یک غذاساز کمی ارزانتر با عملکردهای بیشتر داشته باشید؟ سپس MediaMarkt فقط پیشنهاد مناسب را برای شما دارد:

بوش MUMS2EW30

به جای 299.99 یورو RRP: غذاساز بوش با 6 سطح عملکرد، 10 لوازم جانبی و 700 وات. ظرفیت کاسه مخلوط کن 3.8 لیتر می باشد.

نتتو یک پیشنهاد جذاب برای همه آشپزها و نانوایان آماتور دارد. بقالی در فروشگاه آنلاین خود آن را ارائه می دهد KitchenAid Classic Mini غذاساز برای 280.94 یورو با احتساب حمل و نقل به (مشاهده پیشنهاد در نت). با آن یکی وجود دارد کوپن خرید 50 یورویی برای تمامی شعب Netto MDکه می توانید برای خریدهای معمولی نیز از آن استفاده کنید. بنابراین شما می توانید این کوپن را به عنوان پول نقد ببینید و به یک کوپن بسیار خوب منجر می شود قیمت موثر 230.94 یورو برای دستگاه در حال حاضر، ارزان ترین قیمت از سایر خرده فروشان 279.55 یورو است.

کوپن فروشگاه KitchenAid Classic Mini + 50 یورو

بوش MUMS2EW30

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع با وجود قیمت پایین، غذاساز KitchenAid چشمگیر است. او در یکی است طراحی کلاسیک نگهداری می شود، که یادآور مدل های دهه 1950 است، اما می تواند بسیار بیشتر از زمان مادربزرگ انجام دهد – و هنوز هم کار می کند به طور قابل توجهی ساکت تر. بسته به تنظیمات، غذاساز KitchenAid 5KSM3310X یک دستگاه غذاساز دارد. سرعت بین 40 تا 200 در دقیقه. کاربران می توانند بین عمل کنند ده سطح انتخاب کنید. از طریق درایو مستقیم قدرتمند با حداکثر 0.22 اسب بخار، ورز دادن، هم زدن و مخلوط کردن چالش بزرگی برای دستگاه ایجاد نمی کند.ظرفیت کاسه همزن نیز در 3.3 لیتر مناسب است. علاوه بر این، دستگاه به دلیل ابعاد کوچکتر در مقایسه با دستگاه های معمولی KitchenAid، بسیار بهتر قابل جابجایی است.

پیشنهاد را در نت ببینید

میکسر پایه KitchenAid برای چه کسانی ارزش دارد؟

کوپن فروشگاه KitchenAid Classic Mini + 50 یورو

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/28/2023 03:44

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/28/2023 02:53

این دستگاه با قیمت 230.94 یورو در اینجا موجود است موثر در قیمت توافقی مطلق – اما فقط در صورتی که بتوانید کوپن خرید 50 یورویی را در شعبه Netto MD استفاده کنید. آشپزهای علاقه مند به قیمت که دوست دارند از نتتو هم خرید کنند، می توانند با اطمینان ضربه بزنند.

به جای 499.99 یورو RRP: غذاساز با کاسه 3.3 لیتری، سر موتور کج و قدرت 250 وات.

کوپن شعبه 4 هفته پس از تحویل کالا از طریق ایمیل ارسال می شود و تا 31 دسامبر 2023 بدون حداقل ارزش خرید قابل بازخرید است.

غذاساز KitchenAid چه چیزی را به شما ارائه می دهد؟