My Hero Academia (آلمانی و OmU) در تلویزیون و جریان


در اینجا می توانید دریابید که کجا می توانید قسمت های فعلی اقتباس انیمه مانگا با همین نام “My Hero Academia” توسط Kōhei Horikoshi را به صورت استریم و تلویزیون به زبان آلمانی و به صورت اصلی تماشا کنید.

خدمات پخش جریانی در یک نگاه

My Hero Academia فصل 5 | تریلر انیمیشن

استریم و تلویزیون

در این کشور، My Hero Academia در انحصار سرویس پخش انیمیشن است “رول ترد” برای پخش در دسترس است. فصل ششم My Hero Academia در اینجا به صورت اصلی با زیرنویس (OmU) و دوبله آلمانی (GerDub) آغاز شده است.

فصل پنجم در حال حاضر به عنوان OmU با تبلیغات در دسترس است مجانی در دسترس. حداقل برای سایر فصل‌ها و نسخه‌های زبان و همچنین پخش جریانی بدون آگهی با کیفیت HD لازم است اشتراک طرفداران (6.99 یورو در ماه) توسط کرانچی رول.

پخش تلویزیونی

این سریال از سال 2020 بر روی ProSieben Maxx TV در حال اجرا است. فصل چهارم آخرین بار در اینجا بین مارس و می 2022 در اولین نمایش تلویزیونی پخش شد. هنوز مشخص نیست که فصل پنجم چه زمانی در این ایستگاه آغاز می شود.

فصل ها و فیلم ها

سلسله عواقب برتر
1 13 4/3/2016
2 26 1.4.2017
3 25 7.4.2018
4 25 12.10.2019
5 25 2021/3/27
6 25 10/01/2022

علاوه بر این، اکنون 8 OVA و سه فیلم وجود دارد: “دو قهرمان” (مشاهده در آمازون) “قهرمان در حال برخاستن” (مشاهده در آمازون) و “ماموریت قهرمانان جهان”. دو نسخه اول فیلم نیز در نسخه اصلی و با موسیقی متن آلمانی در اشتراک ممتاز Crunchyroll گنجانده شده است.

My Hero Academia: World Heroes' Mission - نسخه محدود

My Hero Academia: World Heroes’ Mission – نسخه محدود

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/11/29 ساعت 12:40 بعد از ظهر

موضوع چیه؟

در دنیایی که قدرت و هدایای مافوق بشری تبدیل به یک هنجار شده است، دانش‌آموز دبیرستانی ایزوکو میدوریا یک استثناست – از هر پنج انسان یک نفر بدون تخصص متولد شده است. با این حال، این شرایط هرگز او را از باور به رویای دوران کودکی خود یعنی تبدیل شدن به یک ابرقهرمان حرفه ای واقعی باز نداشت. و به عنوان شانس، در یک رویداد سرنوشت ساز، ایزوکو با بت ابرقهرمان خود، نماد صلح برای بشریت و ابرقهرمان شماره 1 ملاقات می کند: “All Might”.

“All Might” پتانسیل میدوریای جوان را می شناسد و به او تخصص ویژه “یکی برای همه” را می دهد، که باید تحت هر شرایطی مخفی بماند. یک رویا برای ایزوکو محقق می شود و او در آکادمی ابرقهرمانان “UA” (Yuei) پذیرفته می شود. اما ایزوکو برخلاف همکلاسی هایش که از کودکی یاد می گیرند با تخصص خود کنار بیایند، هنوز نمی تواند توانایی خود را کنترل کند.

آکادمی قهرمان منآکادمی بوکو نو هیرو”) اثر هنرمند مانگا Kōhei Horikoshi است. مانگای شونن در حال انجام در حال حاضر از 36 جلد تشکیل شده است. فصل ششم انیمه با اتفاقات جلد 27 شروع می شود.

آزمون تخصصی برای طرفداران انیمه: آیا می توانید این 99 سریال را از روی یک عکس تشخیص دهید؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع