مدت کوتاهی پس از عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2، جامعه غر زد. برخی از بازیکنان شکایت دارند که با همه پلتفرم ها به یک اندازه رفتار نمی شود. به ویژه پلی استیشن در اینجا باید مزایای زیادی داشته باشد، در حالی که رایانه های شخصی و ایکس باکس هیچ چیز را دریافت نمی کنند.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

بازیکنان Call of Duty: PlayStation دارای استعداد هستند

Call of Duty یکی از موفق ترین سری بازی های تمام دوران است. بر این اساس، شوتر نیز سنگ بنای مهمی برای پلی استیشن و ایکس باکس است. سونی در گذشته استعداد خود را در این زمینه نشان داده است پاداش های ویژه ای را برای بازیکنان در کنسول خود تضمین کنید. سلاح مدرن 2 تفاوتی ندارد. طرفداران دارای PS4 یا PS5 حتی اجازه داشتند زودتر وارد نسخه بتا شوند.

پس از عرضه، بازیکنان پلی استیشن همچنان هدایایی دریافت خواهند کرد. شما پوسته‌های رایگان، پاداش‌های XP، اسلات‌های لود اوت و سایر موارد را دریافت می‌کنید. این در حال حاضر برای برخی از طرفداران در Reddit بسیار زیاد است. پستی با بیش از 3000 رأی موافق، خواستار توقف این رفتار ویژه است.

لیست تمام هدایا با خشم و عدم درک هواداران روبرو می شود. برای مثال، یکی از طرفداران تعجب می کند که چرا بازیکنان رایانه شخصی که CoD را از طریق بلیزارد خریداری می کنند، باید بدون این پاداش ها کار کنند. از این گذشته، بدون اینکه مایکروسافت یا سونی بخواهند تکه ای از کیک را داشته باشند، پول مستقیماً به Activision می رود.

تریلر معرفی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را در زیر مشاهده کنید:

تریلر رسمی راه اندازی | Call of Duty: Modern Warfare II

بازیکنان پلی استیشن احتمالاً مجبور نیستند بدون CoD کار کنند

آینده Call of Duty هم برای پلی استیشن و هم برای ایکس باکس مهم است. تصاحب برنامه‌ریزی‌شده ناشر CoD Activision Blizzard می‌تواند به مایکروسافت مزیت قاطعی در اینجا بدهد. با وجود آن بازیکنان پلی استیشن نگران نباشند. رئیس ایکس باکس فیل اسپنسر قبلاً قول داده بود که Call of Duty تا زمانی که وجود دارد بر روی کنسول سونی منتشر خواهد شد. با این حال، احتمالاً تنها در قسمت بعدی این مجموعه خواهیم فهمید که آیا مزیت های بازیکنان پلی استیشن تغییر می کند یا خیر.