Microsoft Office 365 – تخفیف چکشی در روز پرایم

کالای اصلی:

Office 365 Personal از مایکروسافت: مقرون به صرفه برای هر پلتفرم

آمازون در حال حاضر نسخه تکی آفیس 365 مایکروسافت را تنها با قیمت 39 یورو به فروش می رساند. قیمت هم برای نسخه جعبه با کد فعال سازی در بسته بندی و هم برای نسخه دانلود اعمال می شود. توجه: Office 365 Single یک اشتراک سالانه برای یک کاربر است، بنابراین نرم افزار می تواند توسط یک نفر به مدت یک سال استفاده شود. پس از 12 ماه خرید مجوز سالانه جدید سررسید می شود.

Office 365 در آمازون (جعبه)
Office 365 در آمازون (دانلود)

بیایید حساب کنیم: با توجه به مقایسه قیمت، ما 74.99 یورو یا حتی بیشتر برای MS 365 Family در مسابقات پرداخت می کنیم. در مقایسه ما در حال حاضر 28 یورو در آمازون پس انداز می کنیم! با این حال، این پیشنهاد فقط برای اعضای Prime معتبر است. اگر هنوز اشتراک آمازون پرایم ندارید، می توانید آن را به مدت 30 روز رایگان با استفاده از پیوند بالا تست کنید.

ضمناً: اگر قبلاً از کاربران آفیس 365 هستید، از این پیشنهاد نیز بهره مند خواهید شد، زیرا با خرید مطمئناً می توانید اشتراک فعلی را در زمان مورد نظر تمدید کنید.

نگاهی به کاهش فعلی قیمت ها در پورتال مقایسه قیمت Idealo نشان می دهد: Office 365 همیشه ارزان تر است، اما به طور معمول باید حدود 50 یورو سرمایه گذاری کنید. اگر قیمت به زیر 40 یورو رسید، باید آن را بگیرید، خیلی ارزانتر نمی شود.

کاهش قیمت فعلی Office 365 در (منبع تصویر: Idealo)

Microsoft Office 365: آیا خرید آن ایده خوبی است؟

رهایی:2014/03/27

مجوز:نسخه کامل

به روز رسانی از 2022/07/13: این پیشنهاد به‌ویژه برای خانواده‌ها توصیه می‌شود: آن را در روز نخست ۲۰۲۲ دریافت می‌کنید بسته سالانه Microsoft 365 Family (آفیس 365 سابق) در نسخه برای 6 کاربر با قیمت کل تنها 46.99 یورو – صرفه جویی در قیمت دیوانه کننده اگر علاقه مند هستید، باید همین الان آن را بگیرید، زیرا این پیشنهاد فقط برای امروز معتبر است!

پیشنهاد خانواده MS 365 در روز پرایم در آمازون
قیمت فعلی اشتراک سالانه پیشنهاد خوبی است. کاربران همیشه آخرین نسخه های Outlook، Word، Excel و PowerPoint را دریافت می کنند – از جمله تمام به روز رسانی های ویژگی. یکی از مزایای نسخه اشتراک ارزان. همچنین یک ترابایت فضای ذخیره سازی ابری در OneDrive وجود دارد. در ضمن، مشتری یک انتخاب دارد: می تواند برنامه های آفیس را روی رایانه شخصی یا مک، تبلت یا آی پد و تلفن همراه نصب کند. مهم است بدانید: نسخه شخصی فقط برای یک کاربر معتبر است. خیلی کوچک؟ سپس باید از نسخه خانگی آفیس 365 استفاده کنید که می تواند با حداکثر 5 نفر به اشتراک گذاشته شود.منبع

هر کسی که منتظر یک پیشنهاد خوب برای مایکروسافت آفیس 365 برای Mac، PC، iPad و Co. بوده است، اکنون می تواند بدون تردید به آمازون حمله کند. در روز پرایم، بسته آفیس با تخفیفی بی نظیر در دسترس است. اما ارزش این را دارد که سریع باشید، زیرا این پیشنهاد فقط امروز، 13 ژوئیه 2022 در دسترس است. GIGA جزئیات را برای شما دارد.