Microsoft 365 Family با تخفیف هنگفت در دسترس است

مجوز:نسخه کامل

Microsoft 365 Family با قیمت مقرون به صرفه در آمازون

خرید مایکروسافت 365 برای هر کسی که به دنبال یک بسته آفیس خوب با برنامه های پردازش متن، صفحه گسترده، ارائه و برنامه های ایمیل است، ارزشمند است. مایکروسافت همچنان رهبر بازار در این بخش است و ماژول‌های آفیس تا حد زیادی بالغ‌ترین برنامه‌های آفیس هستند. با مایکروسافت 365 شما از نظر یک مجموعه اداری قدرتمند موقعیت خوبی دارید.

خانواده Microsoft 365 در آمازون

اگر به دنبال یک بسته کامل آفیس هستید، این روزها آن را در آمازون پیدا خواهید کرد: Microsoft 365 Family در نسخه برای 6 کاربر در آنجا موجود است. فقط با 54.99 یورو در ارائه. وقتی در نظر بگیرید که هزینه اشتراک آفیس معمولاً حدود 70 یورو است، صرفه جویی در قیمت بیش از حد معقول است. به علاوه: این اشتراک همچنین شامل نسخه آفیس است که می‌تواند در تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند، با پشتیبانی از دستگاه‌های Android و iOS استفاده شود.

خانواده Microsoft 365 در آمازون

زبان ها:آلمانی

مجوز بسته برنامه به مدت 15 ماه معتبر است و پس از خرید به راحتی از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. ضمناً هنگام خرید اشتراک MS-365، آنتی ویروس معروف Norton 360 Deluxe را نیز برای 5 دستگاه و 15 ماه علاوه بر آن دریافت می کنید. با این حال، این اشتراک پس از انقضای 15 ماه به طور خودکار تمدید می شود، بنابراین اگر نمی خواهید به استفاده از Norton 360 Deluxe ادامه دهید، باید به خاطر داشته باشید که به موقع آن را لغو کنید.

خانواده Microsoft 365: چه کسی باید بخرد؟

اشتراک Microsoft 365 Family Office با ماژول های Word، Excel، PowerPoint و Outlook در حال حاضر با قیمت بسیار پایین از آمازون در دسترس است. GIGA شما را از تمام جزئیات معامله برتر مطلع می کند.