Galaxy S23 Ultra در تاریخ عرضه شد ارائه شده در 1 فوریه 2023 و در عین حال همیشه معاملات تعرفه ای خوبی با پرچمدار سامسونگ وجود دارد. در MediaMarkt می توانید گوشی هوشمند را در نسخه 256 گیگابایتی با تعرفه «Mobile Unlimited Max» برای همین کار دریافت کنید. 62.99 یورو هزینه پایه در ماه (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). علاوه بر این، 5.99 یورو برای پرداخت اضافی و حمل و نقل وجود دارد. در تعرفه گنجانده شده اند 5G نامحدودحجم داده و همچنین نرخ ثابت Allnet و SMS. محاسبه ما در زیر نشان می دهد که چرا این پیشنهاد یک معامله خوب است.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

به گزارش idealo.de، سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا (256 گیگابایت) در حال حاضر حداقل 1008 یورو قیمت دارد. اگر این مقادیر را از کل هزینه های 24 ماه کم کنید، مشخص می شود که در اینجا تعرفه پرداخت می کنید. موثر 22.90 یورو در ماه دریافت می کند. این قیمت مناسبی برای حجم نامحدود داده در شبکه 5G o2 است.

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند گذشته یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما اکنون می توان ماهانه آن را لغو کرد.

به پیشنهاد در MediaMarkt

Samsung Galaxy S23 Ultra با قرارداد برای چه کسانی ارزش دارد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.