MediaMarkt گوشی های هوشمند محبوب سامسونگ را با تعرفه 14.99 یورو در ماه به فروش می رساند

با این حال، فراموش نکنید که قرارداد را در زمان مناسب در پایان حداقل مدت لغو کنید، زیرا این تنها راه برای دریافت قیمت پایین است. اگر فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نخواهد شد، اما از ابتدای سال 2022 به صورت ماهانه فسخ می شود.

سامسونگ گلکسی A54 چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

می توانید در ویدیوی عملی ما درباره A54 اطلاعات بیشتری کسب کنید:

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: پایه 15
  • شبکه: o2
  • 6 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه

Galaxy A54 با قراردادی با MediaMarkt: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه (ماهانه) 14.99 یورو
اضافه حقوق (یک بار در ابتدای قرارداد) 49 یورو
هزینه اتصال (یک بار در ابتدای قرارداد) 39.99 یورو
حمل دریایی (یک بار) 4.95 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
هزینه های ماهانه و یکبار اضافه شده)
453.70 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
408.99 یورو (تلفن همراه)
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه)
44.71 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 1.86 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt

A54 در مقایسه با مدل قبلی خود نوآوری هایی ارائه می دهد. به ویژه قابل توجه است پردازش نجیب، زیرا در حال حاضر جلو و عقب از شیشه گوریلا گلس ساخته شده است. در نتیجه، گوشی هوشمند نه تنها قوی تر است، بلکه کیفیت بالاتری نیز دارد. نوآوری دیگر این است عملکرد eSIMکه برای اولین بار در مدل گلکسی A موجود است. همچنین دوربین بهبود یافته است و اکنون دارد تثبیت کننده تصویر اپتیکال پیشرفته. این صفحه نمایش به همان خوبی پردازنده A54 نیز ارتقا یافته است. سامسونگ وعده افزایش عملکرد 20 تا 25 درصدی را داده است که به معنای بهینه سازی قابل توجه سرعت و زمان پاسخگویی گوشی هوشمند است.

آیا به دنبال تعرفه ارزان تلفن همراه با یک گوشی هوشمند خوب هستید؟ سپس مدیامارکت یک پیشنهاد مناسب برای شما آماده کرده است. فقط با 14.99 یورو در ماه، گوشی هوشمند Samsung Galaxy A54 را با 6 گیگابایت حجم داده و نرخ ثابت Allnet و پیامک دریافت می‌کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چرا معامله ارزش آن را دارد.

MediaMarkt: Samsung Galaxy A54 با تعرفه 6 گیگابایتی با قیمت مناسب

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

گلکسی A54 چندی پیش معرفی شد و در حال حاضر معاملات خوبی با این گوشی هوشمند جدید وجود دارد. در MediaMarkt می توانید گوشی هوشمند میان رده را با 6 گیگابایت حجم داده LTE و همچنین نرخ ثابت Allnet و پیامک را با قیمتی مقرون به صرفه دریافت کنید (به پیشنهاد در MediaMarkt مراجعه کنید). بسته فقط برای شما هزینه دارد 14.99 یورو در ماه و هزینه یکباره 93.94 یورو برای قیمت اتصال، پرداخت اضافی و حمل و نقل. همانطور که محاسبه ما در زیر ثابت می کند، یک معامله برتر مطلق است.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

طبق مقایسه قیمت ایده آل، گلکسی A54 با 128 گیگابایت در حال حاضر حداقل 409 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار را از کل هزینه تعرفه کم کنید، پرداخت می کنید به طور موثر فقط 1.86 یورو در ماه برای تعرفه این یک قیمت بسیار خوب برای 6 گیگابایت حجم داده و همچنین نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک است.