MediaMarkt کامپیوترهای کوچک اپل را با قیمت های دیوانه کننده می فروشد

به لطف نرم‌افزار ترجمه اپل Rosetta 2، اکثر برنامه‌ها باید بدون مشکل بر روی Mac mini با پردازنده M1 اجرا شوند، اگر قبلاً با تراشه سازگار نشده باشند. اما با این مدل دیگر نمی توان حافظه کاری را به طور مستقل گسترش داد. اگر برای این مهم ارزش قائل هستید، باید به سراغ نسخه اینتل بروید.منبع

کالای اصلی:

مک مینی با کوپن ارزانتر در eBay موجود است

اپل خود 1003.05 یورو برای مک مینی با پردازنده M1 و 512 گیگابایت شارژ می کند – بنابراین می توانید مقدار زیادی صرفه جویی کنید. و نگاهی به قیمت خیابانی نیز نشان می دهد که پیشنهاد MediaMarkt در eBay بهترین قیمت فعلی است.

خرید برای هر کسی که قبلاً صفحه کلید، ماوس و نمایشگر دارد و به دنبال ورود ارزانی به دنیای macOS اپل با مک مینی است، ارزشمند است. همانطور که تست‌های مقایسه مختلف نشان می‌دهند، از نظر عملکرد، مدلی که پردازنده M1 دارد، چیزی را باقی نمی‌گذارد. پردازنده های خود اپل نسبت به اکثر تراشه های اینتل بسیار برتر هستند و با عملکرد بهتر انرژی بسیار کمتری مصرف می کنند. فن فقط در موارد نادر روشن می شود تا بتوانید در آرامش کار کنید.

ویژگی های جدید در macOS Big Sur:

مک مینی با پردازنده M1 برای چه کسانی ارزشمند است؟

با تراشه جدید M1، مک مینی به موشک عملکرد کوچکی تبدیل شده است که حتی کامپیوترهای رومیزی تمام عیار را به راحتی شکست می دهد. بنابراین تغییر اپل به پردازنده های خودش نتیجه داد. اگر به دنبال یک مک مینی با پردازنده M1 هستید، اکنون می توانید eBay را انتخاب کنید. کامپیوتر شیک اپل در حال حاضر در نسخه اصلی با 8 گیگابایت رم و 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی با قیمت 888.40 یورو در دسترس است، اگر کوپن “PSUPERTECH20” را در هنگام پرداخت وارد کنید. دستگاه توسط MediaMarkt فروخته می شود، هزینه ارسال ندارد.

مک مینی با پردازنده M1 یک موشک عملکرد کوچک است. در MediaMarkt، کامپیوتر شیک اپل اکنون با قیمتی بسیار پایین در دسترس است.

به روز شده در 14 مارس 2023: در MediaMarkt مک مینی با تراشه M1 با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی با قیمت 529.99 یورو وجود دارد (مشاهده در MediaMarkt). کامپیوترهای اپل هرگز ارزان تر نبوده اند.