ماشین لباسشویی در حال حاضر در آمازون فروخته شده است، اما مشتریان متقاعد شده اند و از بیش از 1300 بررسی، 4.4 از 5 ستاره را به آن می دهند. او مورد ستایش قرار می گیرد بی سر و صدا و قابل اعتماد عملیات و همچنین دستکاری آسان. همچنین اپتیک و در حال پردازش توسط بسیاری از مشتریان به طور مثبت برجسته شده است. به طور کلی، ماشین لباسشویی برای هر کسی که به دنبال دستگاهی قابل اعتماد با ظاهری خوب و با قیمت مناسب است، ارزشمند است.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

به جای 670 یورو RRP: ماشین لباسشویی با ظرفیت 9 کیلوگرم، 1400 دور در دقیقه و کلاس مصرف انرژی A.

اگر در حال حاضر به دنبال یک ماشین لباسشویی ارزان قیمت هستید، باید به MediaMarkt نگاهی بیندازید. در آنجا می توانید یک دستگاه مجهز را از Gorenje با قیمت بسیار پایین تهیه کنید. ما جزئیات را برای شما داریم.

ماشین لباسشویی Gorenje با قیمت مناسب در MediaMarkt

دستگاه سازنده اسلوونیایی Gorenje هر آنچه از یک ماشین لباسشویی مدرن انتظار دارید را ارائه می دهد: A with 9 کیلوگرم مرتب ظرفیت، یک نمایشگر دیجیتال برای نمایش زمان باقی مانده و یک زمان بسیار خوب کلاس بهره وری انرژی A. از ویژگی های برجسته این دستگاه می باشد کنترل حجم آب: مقدار آب مورد نیاز نسبت به بار دقیقا محاسبه می شود که باعث صرفه جویی در مصرف آب و البته هزینه می شود. در غیر این صورت نیز در هیئت مدیره و “خوشحال به داشتن”: یکی عملکرد ضد چروک، آکواستاپ-فناوری و همچنین کاربردی قفل کودک در برابر عملیات ناخواسته

آیا گزینه های بیشتری از بخش قیمت بالاتر می خواهید؟ سپس در اینجا معاملات فعلی مناسب برای شما وجود دارد:

Gorenje WNEI94APS زیبا در حال حاضر از MediaMarkt در دسترس است قیمت توافقی مطلق 339 یورو (پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید). ماشین لباسشویی هرگز اینقدر ارزان نبوده است. بنابراین اگر به دنبال دستگاه جدیدی هستید، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید. هزینه حمل و نقل اضافی 29.90 یورو وجود دارد. زحل مدل را با همان قیمت عرضه می کند. در سایر خرده فروشان حداقل 442 یورو با احتساب حمل و نقل پرداخت می کنید.

Gorenje WNEI94APS

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/15/2023 03:29

زیمنس WM14UR5EM2 iQ500

به جای 1219 یورو RRP: ماشین لباسشویی با ظرفیت 9 کیلوگرم، 1351 دور در دقیقه و کلاس مصرف انرژی A.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/15/2023 04:22