آیا یک صندلی اداری با انواع عملکردهای راحتی و ارگونومی خوب می خواهید؟ پس این پیشنهاد برای صندلی بازی در MediaMarkt باید برای شما هیجان انگیز باشد. این تضمین می کند که تا حد امکان راحت در دفتر کار خانگی یا در طول جلسات بازی طولانی تر بنشینید.

صندلی بازی با قیمت مقرون به صرفه در MediaMarkt

روزهای کاری طولانی در دفتر خانه یا جلسات گسترده بازی وضعیت بد نشستن می تواند تأثیر واقعی بر سلامت جسمانی داشته باشد. داشتن یکی از همه مهمتر است دنج و به خصوص صندلی ارگونومیک داشتن. صندلی بازی شیک Snakebyte این ویژگی ها را ارائه می دهد و در حال حاضر در MediaMarkt به فروش می رسد. بهترین قیمت 99 یورو موجود (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). در مقایسه قیمت، حداقل 159.99 یورو اعمال می شود و هزینه حمل و نقل لحاظ نشده است.

Snakebyte Evo

Snakebyte Evo

به جای 199.99 یورو RRP: صندلی بازی/صندلی میز با تکیه گاه دستی اضافی، زاویه شیب قابل تنظیم، ارتفاع قابل تنظیم و ارگونومیک.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 1391/12/13 ساعت 12:12 ب.ظ

این چیزی است که صندلی بازی Snakebyte Evo ارائه می دهد

صندلی بازی Snakebyte نه تنها بسیار شیک به نظر می رسد، بلکه ساختار قاب ثابتی دارد و از مواد با کیفیت بالا ساخته. که طراحی ارگونومیک صندلی عامل احساس خوب لازم را فراهم می کند و از پشت شما در طول جلسات طولانی بازی محافظت می کند.

صندلی بازی نمره با راحتی نشستن خوب و همراه با بالش های حمایت کننده برای ناحیه کمر و گردن ارائه می شود. علاوه بر این، او دارد دسته های قابل تنظیم ارتفاع، یک عملکرد راکر و شامل مراقبت آسان است چرم. ارتفاع صندلی بی نهایت قابل تنظیم است و صندلی تا وزن 139 کیلوگرم قابل بارگیری است. ویژگی خاص این است که پشتی می تواند تا 170 درجه خم شود، به این معنی که حتی می توان به حالت خوابیده دست یافت.

اکثر مشتریان آمازون چیزهای خوبی در مورد صندلی اداری برای گفتن دارند و امتیاز کلی 4.0 از 5 را به Snakebyte می دهند. مهمتر از همه، نسبت قیمت به عملکرد خوب و راحتی خوب صندلی ستایش می شود. با این حال، به نظر می رسد برخی از قسمت ها کمی لرزان هستند. علاوه بر این، مشتریان اینجا و آنجا از طول عمر شکایت دارند.

به صندلی بازی در MediaMarkt

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.