MediaMarkt سامسونگ گلکسی S23 را با تعرفه Telekom با قیمتی دیوانه کننده به فروش می رساند

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند قبل یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

سامسونگ گلکسی S23 با قرارداد برای چه کسانی ارزش دارد؟

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: LTE سبز
  • شبکه: مخابرات
  • 20 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 25 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 50 یورو جایزه برای قابل حمل بودن شماره تلفن

Samsung Galaxy S23 با قرارداد با MediaMarkt: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه ها در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
34.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
49 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
4.95 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
933.70 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
698 یورو
جایزه
هنگام انتقال یک شماره
50 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و جوایز)
185.70 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 7.74 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt

آیا به دنبال تعرفه ارزان تلفن همراه با پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی S23 هستید؟ سپس MediaMarkt پیشنهاد مناسبی برای شما دارد. در حال حاضر می توانید گوشی هوشمند را به همراه تعرفه 20 گیگابایتی در شبکه Telekom با قیمتی کاملا مقرون به صرفه دریافت کنید. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا باید اعتصاب کنید.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 با 20 گیگابایت در شبکه Telekom

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این یک معامله خوب برای کسانی است که از Galaxy S23 لذت می برند گوشی هوشمند پریمیوم می خواهند به تماس خود و یک قرارداد ارزان در بهترین شبکه در آلمان به دنبال

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

Galaxy S23 چند ماه پیش معرفی شد و اکنون تعرفه های خوبی برای پرچمدار جدید سامسونگ وجود دارد. در MediaMarkt می‌توانید گوشی هوشمند را با تعرفه LTE سبز در شبکه Telekom به قیمت دریافت کنید 34.99 یورو هزینه پایه در ماه (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). علاوه بر این، یک بار هزینه 93.94 یورو برای پرداخت اضافی، قیمت اتصال و حمل و نقل وجود دارد. گنجانده شده اند 20 گیگابایت حجم داده و همچنین یک همه نت و اس ام اس نرخ ثابت. محاسبه زیر نشان می دهد که چرا این پیشنهاد یک معامله عالی است.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

گلکسی S23 با روشنایی خود امتیاز ویژه ای کسب می کند 120 هرتز-نمایش دادن و یک پردازنده بهبود یافته 8 هسته CPU و 3.36 گیگاهرتز فرکانس ساعت و حافظه از 8 گیگابایت. وضوح صفحه نمایش باعث می‌شود قلب گیمرهای موبایل سریع‌تر به تپش بیفتد و فیلمبرداری با قابلیت فیلمبرداری 8K از بسته‌بندی کلی خارج شود.

گلکسی اس 23 با 128 گیگابایت حافظه داخلی و 8 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 698 یورو از نمایندگی های معتبر قیمت دارد. اگر این مقدار و پاداش 50 یورویی قابل حمل شماره را از کل هزینه تعرفه در مدت 24 ماه کم کنید، مشخص می شود که اینجا هستید. به طور موثر فقط 7.74 یورو در ماه پرداخت می کند. بنابراین تعرفه 20 گیگابایتی را در شبکه تلکام با قیمتی کاملا مقرون به صرفه دریافت می کنید.

می‌توانید در ویدیوی عملی ما درباره Samsung Galaxy S23 اطلاعات بیشتری کسب کنید: