MediaMarkt سامسونگ گلکسی S22 را با تعرفه Vodafone می فروشد – این قیمت دیوانه کننده است

S22 با صفحه نمایش 6.1 اینچی روشن و پردازنده ای با عملکرد بالا با 8 هسته CPU و فرکانس ساعت 2800 مگاهرتز و همچنین 8 گیگابایت رم امتیاز خوبی کسب می کند. وضوح نمایشگر باعث می‌شود قلب گیمرهای موبایلی سریع‌تر به تپش بیفتد و ضبط ویدیویی با قابلیت 8K، این حرفه‌ای رسانه‌ای را دور از انتظار می‌کند. علاوه بر این، یک مزیت بزرگ دیگر در پشت نسخه Enterprise وجود دارد: با این نسخه تضمین شده است که آن را دریافت کنید 4 سال به روز رسانی سیستم عامل و امنیتی و محافظت پیشرفته در برابر هکرها و دسترسی های غیرمجاز.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: Freenet سبز LTE
  • شبکه: وودافون
  • 15 گیگابایت LTE-حجم داده (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • 50 یورو وقتی شماره تلفن خود را با خود می برید، جایزه را تغییر دهید
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
قیمت داغ است: بسته تعرفه با Galaxy S22 فقط 12 یورو در ماه در MediaMarkt هزینه دارد. (منبع تصویر: Samsung/MediaMarkt)
به پیشنهاد در MediaMarkt

Samsung Galaxy S22 با قرارداد با MediaMarkt: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
12 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
366.99 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
739 یورو (موبایل) + 70 یورو (جوانه)
پاداش قابل حمل شماره 50 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
-492.01 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه -20.50 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt

MediaMarkt بدیهی است که می‌خواهد از شر گلکسی S22 خلاص شود، زیرا اکنون پیشنهادی در دنیای تعرفه ظاهر شده است که تقریباً برای واقعی بودن بسیار ارزان است. با 12 یورو در ماه، نه تنها گوشی هوشمند پرچمدار فعلی سامسونگ، بلکه Buds 2 را نیز به عنوان افزودنی به تعرفه 15 گیگابایتی در شبکه Vodafone دریافت می کنید. اوه بله، شما همچنین می توانید 50 یورو جایزه دریافت کنید – ما به شما خواهیم گفت که چگونه کار می کند.

Samsung Galaxy S22 در MediaMarkt با تعرفه Vodafone با قیمتی مضحک

آیا دریافت بهتری با Telekom دارید؟ سپس ما این پیشنهاد را به عنوان جایگزین توصیه می کنیم:

که سامسونگ گلکسی اس 22 شما می توانید نسخه Enterprise را در دنیای تعرفه MediaMarkt با قیمتی شگفت انگیز دریافت کنید. مشمول 15 گیگابایت حجم داده LTE شما فقط در شبکه Vodafone و Allnet-/SMS-Flat پرداخت می کنید 12 یورو در ماه (به جای 31.99 یورو – پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید). اما این همه ماجرا نیست: هدفون بلوتوث گلکسی بادز 2 یک امتیاز است و اگر شماره تلفن خود را همراه داشته باشید، 50 یورو پاداش دریافت می کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک پیامک با “پاداش” به شماره 22234 ارسال کنید. از آنجایی که هزینه های یکباره 39 یورو پرداخت اضافی و 39.99 یورو قیمت اتصال دیگر چندان مهم نیستند. اما مراقب باشید: این پیشنهاد ممکن است به سرعت به دلیل هزینه اولیه پایین از نظر تاریخی فروخته شود!

به پیشنهاد در MediaMarkt

طبق مقایسه قیمت ایده آل، Galaxy S22 در نسخه Enterprise با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 8 گیگابایت رم در حال حاضر حداقل 739 یورو قیمت دارد، در حالی که Buds 2 حدود 70 یورو (با احتساب هزینه حمل و نقل) قیمت دارد. اگر شماره تلفن خود را همراه داشته باشید، 50 یورو نیز دریافت خواهید کرد. با قراردادی با MediaMarkt، گوشی هوشمند پرچمدار سامسونگ را بسیار ارزان تر از خرید جداگانه آن به دست می آورید. یک پیشنهاد برتر واقعی که برای مدت طولانی در دسترس نخواهد بود.

به پیشنهاد در MediaMarkt
آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند قبل یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.