MediaMarkt سامسونگ گلکسی A54 را با تعرفه تنها 9.99 یورو در ماه دور می اندازد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

آیا می خواهید یک تعرفه ارزان تلفن همراه همراه با یک گوشی هوشمند با کیفیت بالا داشته باشید؟ سپس باید در MediaMarkt توقف کنید. فقط با 9.99 یورو در ماه، گوشی هوشمند Samsung Galaxy A54 را با 4 گیگابایت حجم داده و همچنین نرخ ثابت Allnet و پیامک دریافت می‌کنید. ما به شما خواهیم گفت که چرا پیشنهاد ارزش آن را دارد.

MediaMarkt: گوشی هوشمند محبوب سامسونگ با تعرفه با قیمت مقرون به صرفه

با این حال، فراموش نکنید که قرارداد را در زمان مناسب در پایان حداقل مدت لغو کنید، زیرا این تنها راه برای دریافت قیمت پایین است. اگر فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نخواهد شد، اما از ابتدای سال 2022 به صورت ماهانه فسخ می شود.

سامسونگ گلکسی A54 چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

طبق مقایسه قیمت ایده آل، گلکسی A54 با 128 گیگابایت در حال حاضر حداقل 344 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار را از کل هزینه تعرفه کم کنید، پرداخت می کنید به طور موثر فقط 1.45 یورو در ماه برای تعرفه این یک قیمت بسیار خوب برای 4 گیگابایت حجم داده با نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک است.

گلکسی A54 تنها چند ماه پیش معرفی شد و در حال حاضر معاملات خوبی با این گوشی هوشمند جدید وجود دارد. در MediaMarkt می‌توانید تلفن هوشمند میان‌رده را با 4 گیگابایت حجم داده LTE و همچنین نرخ‌های ثابت تمام شبکه‌ای و پیامک را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید (پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید). بسته فقط برای شما هزینه دارد 9.99 یورو در ماه و هزینه یکباره 138.99 یورو برای قیمت اتصال، پرداخت اضافی و حمل و نقل. همانطور که محاسبه ما در زیر ثابت می کند، یک معامله برتر مطلق است.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

می توانید در ویدیوی عملی ما درباره A54 اطلاعات بیشتری کسب کنید:

A54 در مقایسه با مدل قبلی خود نوآوری هایی ارائه می دهد. به ویژه قابل توجه است پردازش نجیب، زیرا در حال حاضر جلو و عقب از شیشه گوریلا گلس ساخته شده است. در نتیجه، گوشی هوشمند نه تنها قوی تر است، بلکه کیفیت بالاتری نیز دارد. نوآوری دیگر این است عملکرد eSIMکه برای اولین بار در مدل گلکسی A موجود است. همچنین دوربین بهبود یافته است و اکنون دارد تثبیت کننده تصویر اپتیکال پیشرفته. را صفحه نمایش به همان خوبی پردازنده A54 نیز ارتقا یافته است. سامسونگ وعده افزایش عملکرد 20 تا 25 درصدی را داده است که به معنای بهینه سازی قابل توجه سرعت و زمان پاسخگویی گوشی هوشمند است.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: پایه 10
  • شبکه: o2
  • 4 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه

Galaxy A54 با قراردادی با MediaMarkt: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه (ماهانه) 9.99 یورو
اضافه حقوق (یک بار در ابتدای قرارداد) 99 یورو
هزینه اتصال (یک بار در ابتدای قرارداد) 39.99 یورو
حمل دریایی (یک بار) رایگان
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
هزینه های ماهانه و یکبار اضافه شده)
378.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
343.95 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه)
34.80 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 1.45 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt