MediaMarkt در حال فروش گوشی ویژه سامسونگ گلکسی S22 با تعرفه 5G استMediaMarkt بدیهی است که می خواهد از شر گلکسی S22 خلاص شود، زیرا اکنون یک پیشنهاد جذاب در دنیای تعرفه ظاهر شده است. با حدود 30 یورو در ماه می توانید گوشی هوشمند پرچمدار فعلی سامسونگ را در نسخه Enterprise شامل تعرفه 5G با بسیاری از امکانات اضافی دریافت کنید.

Samsung Galaxy S22 در MediaMarkt با تعرفه o2 با قیمتی مضحک

در MediaMarkt آیا در حال حاضر می توانید این کار را انجام دهید Galaxy S22 5G Enterprise Edition (128 گیگابایت) شامل تعرفه “o2 Grow” فقط برای 89 یورو پرداخت اضافی و 29.99 یورو در ماه (به پیشنهاد در MediaMarkt مراجعه کنید). هزینه حمل و نقل و قیمت اتصال حذف شده است. نرخ سالگرد از o2 شامل 40 گیگابایت ظرفیت داده LTE/5G، نرخ ثابت Allnet/SMS و 20 سال سالانه 10 گیگابایت رایگان در بالا، به طوری که در نهایت 240 گیگابایت در ماه خواهید داشت. علاوه بر این، عملکرد اتصال به شما امکان می دهد تا از تعرفه حداکثر 10 سیم کارت به طور همزمان استفاده کنید. پیشنهاد MediaMarkt همچنین جالب است زیرا “o2 Grow” به تنهایی 29.99 یورو در ماه بدون گوشی هوشمند هزینه دارد.

به پیشنهاد در MediaMarkt

S22 با صفحه نمایش 6.1 اینچی روشن و پردازنده ای با عملکرد بالا با 8 هسته CPU و فرکانس ساعت 2800 مگاهرتز و همچنین 8 گیگابایت رم امتیاز خوبی کسب می کند. وضوح نمایشگر باعث می‌شود قلب گیمرهای موبایلی سریع‌تر به تپش بیفتد و ضبط ویدیویی با قابلیت 8K، این حرفه‌ای رسانه‌ای را دور از انتظار می‌کند. علاوه بر این، یک مزیت بزرگ دیگر در پشت نسخه Enterprise وجود دارد: با این نسخه تضمین شده است که آن را دریافت کنید 4 سال به روز رسانی سیستم عامل و امنیتی و محافظت پیشرفته در برابر هکرها و دسترسی های غیرمجاز.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • شبکه: o2
  • تعرفه: رشد
  • 40 گیگابایت LTE/5G-حجم داده (حداکثر 300 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • عملکرد اتصال: تعرفه را می توان در حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کرد
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • حجم داده ها هر سال به طور خودکار افزایش می یابد 10 گیگابایت بر

Samsung Galaxy S22 با قرارداد با MediaMarkt: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
29.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
89 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
0 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
848.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
700 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
148.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 6.20 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt

طبق مقایسه قیمت idealo، نسخه Enterprise Galaxy S22 با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 8 گیگابایت رم در حال حاضر حداقل 700 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار را از کل هزینه های بسته تعرفه در مدت حداقل 24 ماه کم کنید، 148.75 یورو صرفاً برای تعرفه باقی می ماند. این معادل تقریباً 6.20 یورو در ماه است – قیمت بسیار پایین برای تعرفه 5G با عملکرد مورد نیاز!

به پیشنهاد در MediaMarkt

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند قبل یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

در تست GIGA یا در این ویدیو می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Samsung Galaxy S22 کسب کنید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع