MediaMarkt جاروبرقی های شارژی Dyson با کیفیت بالا را با قیمت های بالا به فروش می رساند

در MediaMarkt یک جارو شارژی با کیفیت بالا از Dyson با قیمت مناسب وجود دارد – ایده آل برای هر کسی که به دنبال یک مدل جمع و جور و در عین حال قدرتمند است. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

MediaMarkt: Dyson V8 Absolute با قیمت مقرون به صرفه

علاوه بر این، شما از طریق عملیات بی سیم دیگر به سوکت بسته نمی شود و می تواند در حین جاروبرقی آزادانه حرکت کند. باتری قدرتمند جاروبرقی اجازه می دهد تا طولانی زمان اجرا تا 40 دقیقه (در حالت استاندارد) به شما زمان کافی برای تمیز کردن کامل خانه خود می دهد. علاوه بر این باتری به راحتی قابل تعویض است، بنابراین در صورت نیاز می توانید از باتری یدکی استفاده کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Dyson V8 Absolute (2022) یک جارو شارژی با کیفیت بالا است که با قدرت مکش بالا و تطبیق پذیری خود تحت تأثیر قرار می گیرد. در حال حاضر می‌توانید دستگاه را در MediaMarkt دریافت کنید 319 یورو با احتساب حمل و نقل (پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید). هزینه حمل و نقل اضافه نمی شود. در مقایسه، قیمت دستگاه حداقل 324 یورو از سایر ارائه دهندگان است، بنابراین در اینجا معامله خوبی دریافت می کنید.

Dyson V8 Absolute (2022)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/22 14:13

به جای 399 یورو RRP: جاروبرقی چوبی با 425 وات و ظرفیت 0.54 لیتر.

این عملکرد خوب توسط مشتریان Dyson نیز تأیید شده است که به طور متوسط ​​​​4.6 از 5 ستاره را از بیش از 2500 رتبه بندی به دستگاه می دهند. بیش از همه ستایش می شود قدرت مکش بسیار خوب. جارو شارژی به خوبی از شر موها و کثیفی های درشت خلاص می شود. همچنین رسیدگی از جمله تخلیه ساده ظرف خاک توسط بسیاری از خریداران قدردانی می شود. علاوه بر این، دستگاه سالم است ساکت تر از مدل های قابل مقایسه سایر سازندگان. بنابراین Dyson V8 Absolute (2022) برای هر کسی که به دنبال دستگاهی با کیفیت بالا و قدرتمند با قیمتی مقرون به صرفه است، ارزشمند است.

Dyson V8 Absolute (2022) اکنون از 319.00 یورو در MediaMarkt

Dyson V8 Absolute (2022)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/22 14:13

ارزش خرید جاروبرقی Dyson برای چه کسانی را دارد؟

جاروبرقی های دستی بی سیم بسیار ارزان تری در بازار وجود دارد. با این حال، اینها اغلب دارای نقاط ضعف بسیاری مانند هندلینگ ضعیف به دلیل وزن زیاد، قدرت مکش ناکافی یا عمر ناکافی باتری هستند. Dyson V8 Absolute (2022) با یک موتور قدرتمند مجهز شده است که قدرت مکش بالایی را امکان پذیر می کند. مترقی فناوری سیکلون همچنین تضمین می کند که قدرت مکش ثابت می ماند و نیازی به تعویض کیسه نیست. این نه تنها باعث صرفه جویی در زمان، بلکه در هزینه نیز می شود.

این مدل دارای عملکرد تخلیه بهداشتی است که به شما امکان می دهد ظرف گرد و غبار را می توان به سرعت و به راحتی تخلیه کردبدون تماس با گرد و غبار به علاوه جاروبرقی با الف سیستم فیلتر با کیفیت بالا مجهزی است که به طور موثر گرد و غبار ریز و آلرژن ها را جذب می کند و در نتیجه هوای داخل خانه تمیزتر و سالم تر را تضمین می کند. تعمیر و نگهداری دستگاه نیز بدون عارضه است، زیرا فیلتر را می توان به طور مرتب تمیز و تعویض کرد.