MediaMarkt تلویزیون های بزرگ 4K سامسونگ را با قیمت های مقرون به صرفه می فروشد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع در ویدیوی زیر می توانید ببینید که OLED چه کاری می تواند انجام دهد و آیا برای شما مناسب است یا خیر:

سامسونگ کریستال GU65AU7199UXZG (65 اینچ)

اگر به دنبال ارتقاء تلویزیون ارزان قیمت هستید، فقط باید MediaMarkt را رها کنید. در آنجا می توانید یک تلویزیون 4K عظیم از سامسونگ با قیمتی مقرون به صرفه تهیه کنید. ما جزئیات را برای شما داریم.

MediaMarkt: تلویزیون 65 اینچی سامسونگ با قیمت 599 یورو

رابط تلویزیون هوشمند سامسونگ به خوبی مجهز است و شامل برنامه های مورد انتظار، کتابخانه های رسانه ای و خدمات پخش است. البته Amazon Prime Video، Netflix، Disney+ و Co از قبل از قبل نصب شده اند. با این حال، یک تیونر سه گانه تضمین می کند که نه امکان توقف برنامه فعلی وجود دارد و نه ضبط یک ایستگاه هنگام تماشای تلویزیون. اما تیونر سریع است و کانال ها را در عرض 1 تا 2 ثانیه تغییر می دهد. این تلویزیون با الکسا سازگار است و می توان آن را با کنترل صوتی نیز کار کرد.

زحل نیز تلویزیون را با همان قیمت عرضه می کند (به پیشنهاد زحل مراجعه کنید). بنابراین اگر به دنبال یک تلویزیون بزرگ هستید، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

سامسونگ کریستال GU65AU7199UXZG (65 اینچ)

تلویزیون هنوز برای هر کسی که خواهان یک تلویزیون واقعا بزرگ است که در مقایسه با آن هزینه زیادی ندارد، ارزشمند است. شما یک پنل 4K دریافت می‌کنید و می‌توانید تقریباً به تمام سرویس‌های استریم دسترسی داشته باشید یا آن را دانلود کنید – بنابراین تقریباً چیزی مانع از پخش جریانی عالی و لذت بردن از تلویزیون نیست.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

جزئیات فنی در یک نگاه

  • 4K Ultra HD (3840×2160)
  • HDR و 60 هرتز
  • قطر صفحه نمایش: 65 اینچ
  • Google Assistant و Chromecast یکپارچه شده است
  • تیونر سه گانه: DVB-C/S2/T2 HD
  • اتصالات: 3× HDMI 2.0، 1× USB، CI+، ورودی آنتن (RF)، خروجی صوتی نوری دیجیتال، LAN

صفحه نمایش داخلی 4K از HDR پشتیبانی می کند و فضای رنگی گسترده را با بیش از یک میلیارد رنگ نمایش می دهد. با این حال، درخشندگی نسبتا کم به این معنی است که همیشه نمی توان از پتانسیل کامل HDR استفاده کرد. در اینجا شما باید از دستگاه های QLED یا OLED استفاده کنید که البته کمی گران تر هستند.

به جای 1049 یورو RRP: تلویزیون LED 4K با پردازنده کریستال 4K، تیونر سه گانه و نرخ تازه سازی 60 هرتز.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/11/2022 09:54

تلویزیون 4K Crystal AU7199 سامسونگ برای چه کاری مناسب است؟

تلویزیون غول پیکر 65 اینچی سامسونگ کریستال UHD 4K AU7199 در حال حاضر از MediaMarkt با قیمت مقرون به صرفه 599 یورو در دسترس است (پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید). هنوز 29.90 یورو برای حمل و نقل وجود دارد. با این حال، اگر آن را از فروشگاه تهیه کنید، می توانید در این هزینه ها صرفه جویی کنید. در مقایسه قیمت، حداقل 680 یورو سررسید است.