MediaMarkt ترموستات های هوشمند رادیاتور را با قیمت مناسب به فروش می رساند

با این مجموعه، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سرهای ترموستاتیک قدیمی خود را باز کنید و ترموستات های هوشمند رادیاتور را پیچ کنید – بدون حفاری یا خونریزی. پس از آن می توانید گرمایش خود را از طریق تلفن هوشمند هنگامی که خارج از منزل هستید کار کنید. بنابراین، این سیستم برای هر کسی که قبلاً یکی از آن را دارد، ارزشمند است یک Fritz!Box سازگار با DECT داشته باشید و گرمایش آنها باهوش تر، کارآمدتر و انعطاف پذیرتر کنترل کنید و همزمان می خواهید در پول خود صرفه جویی کنید.

به پیشنهاد در MediaMarkt

اگر نمی‌خواهید نگران قبض آب و برق بعدی باشید، می‌توانید همراه باشید ترموستات های رادیاتور AVM FRITZ!DECT 301 فقط پول پس انداز کنید MediaMarkt ترموستات هوشمند رادیاتور را در مجموعه 5 تایی در حال حاضر برای 199 یورو از جمله ارسال به (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). در نمایندگی های دیگر حداقل 250 یورو پرداخت می کنید، بنابراین در اینجا پس انداز درجه یک را دریافت می کنید.

AVM FRITZ!DECT 301 (5 واحد)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/09/2023 23:07

ترموستات های هوشمند رادیاتور AVM چه چیزی را به شما ارائه می دهند؟

شما بدون استرس مال خود را می خواهید تامین کننده برق یا گاز را تغییر دهید? سپس باید از سرویس آنلاین استفاده کنید یادآوری کن دانستن در اینجا کارشناسان بازار را رصد می کنند، قیمت ها را مقایسه می کنند و سال به سال به طور خودکار به یک ارائه دهنده معتبر برای شما سوئیچ می کنند.

اکنون بدون تعهد، پتانسیل پس انداز را بررسی کنید

AVM FRITZ!DECT 301 (5 واحد)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

نصب معمولا آسان است و از طریق اکثر سیستم های گرمایشی انجام می شود آداپتور عرضه شده پشتیبانی می کند. پس از راه اندازی، گرمایش خانگی همچنین در حال حرکت کنترل شود و به عنوان مثال، قبل از ورود از طریق اینترنت از طریق یک برنامه روشن شود.

مشتریان آمازون بسیار راضی هستند و از بیش از 11000 بررسی، امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5 را به آن می دهند. همچنین Stiftung Warentest توانست مدل را متقاعد کند و به آن دست یافت پیروزی در آزمون با نمره خوب (1.9) در شماره 08/2019.

نصب ترموستات هوشمند رادیاتور برای چه کسانی ارزش دارد؟

کنترل‌های رادیاتور هوشمند از طریق رادیو DECT ULE به FRITZ!Box سازگار با DECT متصل می‌شوند و به سادگی می‌توانند کامپیوتر، گوشی هوشمند، تبلت یا الف FRITZ!Fon در حال کنترل شدن با روشن صفحه نمایش کاغذ الکترونیکی و عملکردهای مفیدی مانند تشخیص پنجره های باز، قفل کلید احتمالی، سرویس فشاری و به روز رسانی مداوم، ترموستات های FRITZ!DECT 301 افزودنی ایده آل برای شبکه خانه هوشمند هستند.

به جای 295 یورو RRP: کنترلر هوشمند رادیاتور با صفحه نمایش کاغذ الکترونیکی و رادیو DECT ULE با برد تا 40 متر.

با ترموستات های رادیاتور FRITZ!DECT 301 می توانید تنظیم خودکار دمای اتاق در خانه و در نتیجه انرژی را ذخیره کن. ترموستات ها دما و زمان روز را در نظر می گیرند و با رسیدن به دمای تنظیم شده به طور خودکار خاموش می شوند. این بدان معنی است که انرژی بی مورد هدر نمی رود و در این فرآیند پول صرفه جویی می شود.

با افزایش قیمت انرژی، نگاهی دقیق تر به پتانسیل صرفه جویی در سیستم گرمایشی خود می تواند ارزشمند باشد. زیرا در اینجاست که با استفاده از ترموستات های هوشمند می توانید در هزینه های خود صرفه جویی زیادی کنید. ترموستات های رادیاتور AVM FRITZ!DECT 301 اکنون در مجموعه 5 تایی با قیمتی بی نظیر در MediaMarkt موجود است.

MediaMarkt: ترموستات های هوشمند رادیاتور در مجموعه 5 تایی با قیمت مناسب