اگر یک تبلت ویندوزی واقعاً خوب می‌خواهید که به راحتی به یک لپ‌تاپ 2 در 1 تبدیل شود و همچنان امکان ورود دست‌نویس با قلم را داشته باشد، سرفیس پرو 8 انتخاب مناسبی برای شماست. در MediaMarkt، این مدل با 256 گیگابایت حافظه داخلی و 8 گیگابایت رم به عنوان بخشی از روز مجردها در دسترس است. فقط 879 یورو (به MediaMarkt نگاه کنید).

مایکروسافت سرفیس پرو 8، 2 در 1 با صفحه نمایش 13 اینچی، پردازنده Intel® Core™ i5، 8 گیگابایت رم، 256 SSD، I

تبلت مایکروسافت سرفیس پرو 8، 13 اینچی 2 در 1 (اینتل Core i5، 8 گیگابایت رم، 128 گیگابایت SSD، Win 11 Home)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/10/2022 ساعت 11:35 صبح

سرفیس پرو 8 چه فایده ای دارد؟

سرفیس پرو 8 مدت زیادی است که در بازار حضور داشته و به مرور زمان ارزش زیادی را از دست داده است. اکنون می‌توانید تبلت قدرتمند ویندوز 11 را بسیار ارزان‌تر از زمان عرضه آن دریافت کنید. به عنوان بخشی از روز مجردها، مدل 256 گیگابایتی در MediaMarkt ارزان تر است.

کاهش قیمت سرفیس پرو 8

اگر Surface Slim Pen 2 و پوشش صفحه کلید را دریافت کنید (آن را در MediaMarkt بررسی کنید)، آنگاه دستگاهی عالی برای کار در خانه و در حال حرکت خواهید داشت.

اما نه تنها این، مایکروسافت از نظر فنی مهم ترین بخش ها را ارتقا داده است. وجود دارد نمایشگر 120 هرتز، که به شما اجازه می دهد تا صفحه نمایش بسیار نرم تری داشته باشید. وقتی با سرفیس پرو 8 کار می کنید همه جا متوجه این موضوع می شوید. اکنون حتی می توانید حافظه را خودتان تعویض کنید. شما فقط از نظر رم محدود هستید. برای من در حال حاضر بهترین تبلت ویندوزی موجود در بازار است. هرکی دنبال همچین چیزی باشه راضی میشه با این حال، Surface Pro 9 در حال حاضر در دسترس است، بنابراین قیمت Surface Pro 8 باید همچنان کاهش یابد.