Mario Kart را فراموش کنید: بهترین بازی مسابقه ای بالاخره بازگشت

موفقیت سریال داشته است کلون ها و جایگزین های مختلف تخم ریزی کرد. تعدادی از آنها را در این مجموعه عکس به شما تقدیم می کنیم:

طبق منابع متعدد یک Lego Racers جدید در پایان سال 2023 ظاهر خواهد شد. این باید “Lego 2K Drive” نامیده شود و نقاط قوت این سری را به سطح بالاتری برساند.

بنابراین طرفداران می توانند منتظر مسیرهای رنگارنگ، وسایل نقلیه بد بو و تعداد زیادی بلوک های گیره باشند.

بهتر از ماریو کارت؟ Lego Racers خیلی خوب بود

اما از آنجایی که هنوز وجود دارد بدون اعلام رسمی برای مسابقه دهنده، شک و تردید خاصی مناسب است.

آیا گیمری وجود دارد که هرگز ماریو کارت را بازی نکرده باشد؟ بازی مسابقه‌ای موفق نینتندو احتمالاً یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های ویدیویی تمام دوران است. فقط Mario Kart 8 Deluxe برای نینتندو سوییچ بیش از 52 میلیون نسخه فروخته است (منبع: نینتندو).

از آن زمان، گروه لگو بازی های ویدیویی مختلف با مجوز معروف منتشر شده، از جمله، به عنوان مثال، جنگ ستارگان لگو یا برخی از بازی های مارول. فقط یک مسابقه قوی دو دهه است که آنجا حضور نداشته است.

ماریو کارت پادشاه بلامنازع مسابقات اتومبیلرانی سرگرم کننده است، اما طبق آخرین شایعات، سری بازی های مسابقه ای نینتندو اواخر امسال با رقابت سختی روبرو خواهند شد. منابع متعدد بازگشت سری Lego Racers را تایید می کنند.

پس از 20 سال: آیا Lego Racers بازگشته است؟

بازگشت این سریال مدت هاست که به تعویق افتاده استبه هر حال، آخرین شاخه، Drome Racers، بیش از 20 سال پیش ظاهر شد.

در همین حال، اگر سری Lego Racers و موارد دیگر را از دست دادید جذابیت این بازی ها اگر می خواهید بیشتر بدانید، این ستون توسط همکارمان مایکل را توصیه می کنیم:منبع و امسال، یکی دیگر از جایگزین های Mario Kart به آنها می پیوندد! ارائه شده است شایعات فعلی به حقیقت می پیوندند.