macOS Ventura قابل نصب است

تا اینجا تصور می شد که کم و بیش همزمان با آیپد پرو 2022 ارائه شود، اما اکنون نباید این اتفاق بیفتد. گورمن در حال حاضر تصور نمی کند که اپل مدل های جدید مک بوک پرو را با نمایشگرهای 14 و 16 اینچی در هفته آینده معرفی کند. با توجه به نوت بوک های جدید، با این حال، “راه اندازی برای آینده نزدیک برنامه ریزی شده است”. اکتبر دیگر منظور نیست، شاید نوامبر. انتخاب غیرعادی برای چنین برنامه هایی نیست، تعداد زیادی از مک بوک های جدید قبلاً در نهمین ماه سال نور روز را دیده اند.

مهم: ناسازگاری ها اینجا و آنجا گزارش می شودبه عنوان مثال از Epson در مورد پشتیبانی از چاپگرهای مختلف. اگر به مک خود وابسته هستید، بهتر است چند روز قبل از نصب آن صبر کنید.

مقاله اصلی:

macOS Ventura (نسخه 13) هنوز در نهایت توسط اپل منتشر نشده است، کاربران مشتاقانه منتظر انتشار مگا آپدیت جدید برای مک هستند. در حال حاضر می توان انتظار داشت که در هفته 43. این نتیجه‌ای است که مارک گورمن، گزارشگر بلومبرگ و خودی اپل (منبع: بلومبرگ) به آن رسیده است.

انتشار macOS Ventura: اپل قصد دارد در هفته 24 اکتبر عرضه شود

همزمان با macOS Ventura، iPadOS 16 یا iPadOS 16.1 برای iPad بالاخره باید عرضه شود و iPad Pro 2022 جدید نیز تنها چند روز دیگر تا معرفی آن باقی مانده است. اما چه زمانی مک های جدید تولید خواهند شد؟

به اختصار: در حالی که ممکن است با مک های جدید کمی طول بکشد، اما انتشار رسمی macOS Ventura نباید توسط هر کسی که دارای مک است از دست بدهد. بسته به مدل رایانه، Mac ممکن است بیش از چند سال عمر نداشته باشد، نیازهای سخت افزاری در حال افزایش است – ما گزارش دادیم.منبع

سیستم جدید مک در شرکت صمیمی است:

مک بوک های جدید فقط در ماه نوامبر

طبق اطلاعات او، اپل قصد دارد نرم افزار سیستم جدید را در هفته ای که از 24 اکتبر 2022 شروع می شود، منتشر کند. در پایان شهریور نیز چنین فرضی داشتیم. پیشینه: روز پنجشنبه، 27 اکتبر، اپل ارقام تجاری جدید را اعلام خواهد کرد. اخبار سخت افزاری و نرم افزاری معمولاً کمی قبل از آن دنبال می شود. بنابراین انتشار در 24 اکتبر یا 25 یا 26 اکتبر واضح است.

اپل این دوشنبه نسخه نهایی macOS Ventura را ارائه می کند. کاربران مک در حال حاضر به ویژگی های مختلف جدید دسترسی دارند.

سیب

به روز رسانی از 24 اکتبر 2022: مکینتاش هم اکنون به روز رسانی سیستمی را که اپل وعده داده بود با macOS Ventura (نسخه 13) دریافت می کند.