MacBook Pro: Apple classic یک نسخه جدید شگفت‌انگیز دریافت می‌کند

البته مطمئناً در WWDC نوت بوک جدید دیگری از اپل را خواهیم دید. گورمن و دیگر کارشناسان پیش بینی ارائه مک بوک ایر جدید و بزرگتر با نمایشگر 15 اینچی را دارند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به هر حال: به گفته گورمن، مدل های مک بوک پروهای مدرن با نمایشگرهای 14 و 16 اینچی در نیمه اول سال آینده به روز خواهند شد و بلافاصله دارای تراشه های M3 Pro و M3 Max خواهند بود.

مک بوک پرو 13 اینچی با تراشه M2 ارائه شده است

سبد فعلی مک‌بوک اپل همچنین حاوی «مشکلات قدیمی» یا ماشین‌های هیبریدی با تراشه فعلی اما طراحی قدیمی است. چنین مدلی به‌زودی نسخه جدیدی به‌دست می‌آورد، تا حدودی شگفت‌آور.

سیب

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

هنوز مشخص نیست که اپل چه زمانی قصد دارد مک بوک پرو را با تراشه M3 معرفی کند. احتمالاً در اوایل ماه ژوئن WWDC، اما سپس حداکثر در نیمه دوم سال.

Ergo: طراحی شناخته شده با نوار لمسی بالای صفحه کلید معمولی احتمالاً حداقل یک سال دیگر با ما خواهد ماند. تنها تفاوت واقعی با مدل فعلی باید تراشه جدید M3 باشد.

تاریخ انتشار نامشخص است

در ژوئن یک سال پیش نسخه جدیدی از کلاسیک وجود داشت:

بر اساس اطلاعاتی که همیشه آگاه اپل و گزارشگر بلومبرگ، مارک گورمن، منتشر شده است، این نسخه جدید پایان ماجرا نیست. به گفته گورمن، همه انتظار داشتند که خط تولید زودتر متوقف شود اپل اکنون در حال کار بر روی یک نسخه جدید است (منبع: بلومبرگ).

ارزانترین مک بوک پرو با صفحه نمایش 13 اینچی و تراشه M2 کمی “قدیمی” به نظر می رسد، بالاخره طراحی اولیه با نوار لمسی به سال 2016 برمی گردد. در آن زمان، یک تراشه اینتل هنوز در داخل کار می کرد.

مک بوک پرو با صفحه نمایش 13 اینچی: کلاسیک اپل با ما خواهد ماند

در سال 2020 با M1 جایگزین شد. اگرچه دو مدل جدید Pro با نمایشگرهای 14 و 16 اینچی و تراشه‌های پرو و ​​مکس اپل در اکتبر 2021 وارد بازار شدند، “اولدتایمر” سال گذشته دوباره با تراشه M2 به روز شد.