Lords of the Manor: خانه های متحرک و چرخشی

در بازی ساخت استراتژی Manor Lords می توانید یک دهکده کوچک بسازید و آن را به یک شهر بزرگ تبدیل کنید. اولویت اصلی زیرساخت کارآمد است، اما زیبایی شناسی نیز می تواند نقش مهمی ایفا کند. البته خوب است بدانید چگونه می توانید ساختمان ها را قبل از ساخت بچرخانید یا بعد از قرار دادن آنها را جابجا کنید. شما می توانید این و بیشتر را در اینجا بیابید.

بازیافت ساختمان ها

برای چرخاندن یک ساختمان در Manor Lords، به برگه Buildings در پایین صفحه بروید یا کلید C را فشار دهید، ساختمانی را که می خواهید قرار دهید از لیست انتخاب کنید و مکان مناسب آن را در منطقه خود پیدا کنید.

حالا دکمه سمت چپ ماوس را نگه دارید و ماوس را حرکت دهیدبرای چرخاندن ساختمان بر این اساس. نگران نباشید: با رها کردن دکمه، ساختمان به طور خودکار قرار نخواهد گرفت. هنگامی که زاویه مناسب را پیدا کردید، دوباره دکمه سمت چپ ماوس را فشار دهید تا ساختار قرار گیرد.

اگر می خواهید ساختمان را در خیابان قرار دهید، معمولاً به طور خودکار خود را با نقطه اتصال خیابان هماهنگ می کند. برخی از خانه ها نیز چندین نقطه اتصال جاده ای دارند. در اینجا می توانید ابتدا ساختمانی را که می خواهید قرار دهید از خیابان جدا کنید، آن را به دلخواه در فضای باز بچرخانید و سپس به خیابان متصل کنید.

ویژگی متغیرویژگی متغیر
نمودارهای متغیر با استفاده از نشانگرها قرار می گیرند. (منبع تصویر: اسکرین شات و ویرایش گیگا)

اما همه ساختمان های Manor Lords را نمی توان چرخاند. اگر مربعی در تصویر ساختمان دیده شود، یک ویژگی متغیر است. این شامل مزرعه، بلکه بازار یا مرتع نیز می شود. اگرچه هیچ جلو یا عقبی برای دو مورد آخر وجود ندارد، تنها سوالی که باقی می ماند این است که چگونه می توانید مزارع را به درستی قرار دهید.

مزارع به صورت جداگانه قرار نمی گیرند. در عوض، تعداد آنها با اندازه دو علامت اول تعیین می شود. مزرعه را انتخاب کنید و روی یک منطقه باز کلیک کنید تا نقطه شروع را انتخاب کنید.

هافستاتهافستات
اگر برچسب ها به اندازه کافی بزرگ باشند، مزرعه را می توان با یک ساختمان تولیدی گسترش داد. (منبع تصویر: اسکرین شات و ویرایش گیگا)

نقطه اشاره دوم مسیر و نقاط اتصال راه های مزارع را تعیین می کند. علامت سوم اندازه مزارع را تنظیم می کند. هنگامی که مزرعه به اندازه معینی رسید، می توان آن را گسترش داد – به عنوان مثال با استفاده از مرغداری. علامت چهارم به نقطه شروع منتهی می شود.

خانه تکانی

اگر خانه ای قرار داده اید و به جای آن می خواهید آن را به مکان دیگری منتقل کنید، این نیز امکان پذیر است. روی ساختمان کلیک کنید تا کادر اطلاعات باز شود. چندین نماد در بالای کادر اطلاعات وجود دارد. سمت راست نماد اشک نماد افست. آن را برای جابجایی خانه انتخاب کنید.

خانه تکانیخانه تکانی
بر روی ساختمان کلیک کنید و در کادر اطلاعات “حرکت” را انتخاب کنید. (منبع تصویر: اسکرین شات و ویرایش گیگا)

با این حال، این ساختمان به سادگی ناپدید نمی شود و در جایی دیگر ظاهر می شود که گویی با سحر و جادو. در اصل، این سازه به سادگی تخریب می شود و باید در جای دیگری بازسازی شود.

اگر خانه کد جابجایی ندارد، می توانید به سادگی آن را خراب کنید. سپس منوی ساختمان را فراخوانی کنید، خانه مناسب را انتخاب کنید و آن را در جایی که می خواهید قرار دهید. با تخریب ساختمان هیچ منبعی را از دست ندهید. منابعی که برای ساخت و ساز صرف کرده اید در محل ساختمانی که اخیراً ویران شده است ظاهر می شود و شما به سادگی باید آنها را به انبار برگردانید.

آزمون زبان بازی – چقدر آن را می دانید؟

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع