راه های مختلفی برای تولید برق در حال حرکت وجود دارد. اگر نمی خواهید پول زیادی برای یک ژنراتور خورشیدی خرج کنید، یک ژنراتور کلاسیک برق بنزینی انتخاب مناسبی برای شماست. در Lidl، یک مدل 800 واتی در حال حاضر توسط پارک ساید تنها به قیمت 199 یورو فروخته شد (به Lidl نگاه کنید). با استفاده از آن می توانید به راحتی در حال حرکت یا در صورت قطع برق انرژی تولید کنید و در نتیجه دستگاه های مهم را در حال کار نگه دارید.

ژنراتور برق اینورتر PARKSIDE »PISE 800 A1«، 800 وات
مولد برق است تکنولوژی اینورتر و یک سوکت که حداکثر 800 وات از آن می توانید دریافت کنید. بنابراین قدرتمندترین دستگاه نیست. اما می توانید تمام دستگاه های معمولی را روی آن کار کرده و شارژ کنید. ژنراتور برق نسبتا فشرده است و به همین دلیل فقط یک مخزن 3 لیتری نصب شده است. اما موتور بنزینی 4 زمانه 56 سانتی متری هم مصرف نسبتا کمی دارد پس باید مدتی با آن کنار بیایید.

در آلمان 20 لیتر بنزین ممکن است ذخیره شود. بنابراین شما باید بتوانید برای مدتی با ژنراتور برق Lidl کنار بیایید و انرژی خود را تامین کنید. با فقط زیر در 12 کیلوگرم، ژنراتور برق نیز نسبتا سبک است. در مجموع فقط کمتر از 300 میلی لیتر روغن در آن جا می شود. با دسته می توان ژنراتور را به راحتی حمل کرد و می توانید دستگاه را به خوبی جابجا کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر می خواهید از خود در برابر قطعی برق احتمالی محافظت کنید یا در حال حرکت در جایی که پریز وجود ندارد، انرژی تولید کنید، ژنراتورها بهترین انتخاب هستند. در Lidl، یک ژنراتور بنزینی در حال حاضر با پول کمی به فروش می رسد.

Lidl ژنراتورهای بنزینی را ارزان تر می فروشد