Lidl محصول عملی فیلیپس را با قیمت 29.99 یورو به فروش می رساند

اما مراقب باش: صاف کننده بخار به صورت آنلاین در Lidl به فروش می رسد. اگر هنوز آن را می خواهید، باید به شعبه بروید – یا مستقیماً آن را از سازنده خریداری کنید. در آنجا مدل 10 یورو بیشتر قیمت دارد (به فیلیپس مراجعه کنید).

بخارشوی فیلیپس دارای مخزن آب 100 میلی لیتری است و به گفته سازنده پس از حدود 30 ثانیه آماده استفاده می شود. میزان بخار خروجی 20 گرم در دقیقه است.

در Lidl، اتو بخار فیلیپس در حال حاضر با قیمت مقرون به صرفه موجود است. (منبع تصویر: Lidl)
همه شرایط را می‌دانند: بعد از یک روز طولانی در محل کار یا یک شب در بار، لباس‌های شما کثیف نیستند، اما بوی تازه‌ای هم نمی‌دهند. بسیاری هنوز لباس ها را در ماشین لباسشویی می اندازند – یک اشتباه. زیرا شست‌وشوی غیر ضروری نه تنها لباس‌ها را صاف می‌کند، بلکه هزینه‌ای نیز دارد. جایگزین بهتری هستند صاف کننده بخار.

Lidl بخاری های فیلیپس را با قیمت 29.99 یورو عرضه می کند

این یک عارضه جانبی خوب بخارپز است از بین بردن باکتری ها. 99.9 درصد، طبق گفته فیلیپس، باید قربانی بخار شوند. این بخارشو که برای حمل و نقل آسان نیز قابلیت جمع شدن دارد، 1000 وات مصرف می کند.

به گفته اشپیگل در یک آزمایش مقایسه ای (منبع: اشپیگل) صاف کننده های بخار نمی توانند کاملاً وعده جایگزینی آهن را حفظ کنند. اما آنها می توانند “به سرعت یک بلوز را در حال حرکت تازه کنند و بوی دود یا غذا را خنثی کنند.” علاوه بر این، مصرف انرژی کمتر است.

دقیقاً یکی در حال حاضر Lidl را در اختیار دارد. را فیلیپس STH3000/20 است برای 29.99 یورو به فروش می رسد و بنابراین 25 درصد ارزان تر از حد معمول است.با توجه به مقایسه قیمت، هیچ فروشگاه دیگری ارزان تر از تخفیف فروش نیست.

آیا شما یک متخصص Lidl هستید؟

پیشنهادات بیشتر Lidl

علاوه بر بخارشوی فیلیپس، لیدل در حال حاضر محصولات دیگری را نیز در اختیار دارد. به‌عنوان بخشی از هفته‌های فروش زمستانی، تخفیف‌دهنده، به عنوان مثال، تجهیزات DIY و کالاهای خانگی را ارائه می‌دهد.منبع هر چرخه شستشو همیشه ضروری نیست: اغلب لباس ها هنوز تمیز هستند، اما دیگر بوی تازگی ندارند. عدم استفاده از ماشین لباسشویی باعث صرفه جویی در هزینه و محافظت از محیط زیست می شود. دقیقاً برای این Lidl در حال حاضر محصولی از فیلیپس ارائه می دهد.