Lidl ماشین های چمن زنی عالی را برای باغ های کوچک می فروشد

سپس با ماشین چمن زنی شارژی “Handy Mower” از Parkside در Lidl روبرو شدم (به Lidl مراجعه کنید). اساساً شبیه یک ماشین چمن زنی رباتیک است، فقط با یک قطب روی آن و بدون چمن زنی خودکار. اما اصل یکسان است. علف های بریده شده جمع آوری نمی شوند، اما به عنوان کود باقی می مانند. با ماشین چمن زنی بی سیم کوچک، شما به سادگی مسیرهای خود را مانند یک ماشین چمن زنی معمولی رانندگی می کنید، و از رشد قوی و یک چمن زیبا در فواصل زمانی منظم اطمینان می دهید.

من مدتی است که ماشین چمن زنی شارژی کوچک را دارم و آن را دوست دارم. مرد اساساً آن را مانند جاروبرقی روی چمن می رانند. ارتفاع سطح 1 عالی است و چمنزار عالی به نظر می رسد. در غیر این صورت، هرگز واقعاً دوست نداشتم از ماشین چمن‌زنی بزرگ بیرون بیایم، دوباره آن را تمیز کنم، علف‌های بریده شده را دور بریزم و غیره. من “هندی موور” را بیرون می کشم، باتری را به برق وصل می کنم و فقط می روم. حتی می توان آن را با یک دست انجام داد و چمن من زیبا و تمیز به نظر می رسد.

علاوه بر این، حتی با ماشین چمن زنی بی سیم کوچک، نمی توانید از آن اجتناب کنید خودت باید فعال باشی چمن خود را با آن چمن نمی کند. با این حال، به نظر من، آنقدر راحت کار می کند که در حال حاضر چمن زنی را یک بار نمی بینم، بلکه آن را یک کار معنی دار می دانم تا چمن بهتر به نظر برسد. برای من، خرید ارزشش را داشت و ماشین چمن زنی رباتیک در ابتدا حذف شده است. اما من این ایده را به طور کامل رها نکرده ام. شاید به زودی مدلی بدون سیم محیطی وجود داشته باشد که مقرون به صرفه باشد.منبع آنچه باید در مورد Lidl بدانید:

چه چیزی را باید در مورد “هندی موور” کوچک در نظر بگیرید؟

البته باز هم باید خودتان چمن را با ماشین چمن زنی پارک ساید هندی چمن بزنید. (منبع تصویر: GIGA)

شما آن را دریافت می کنید “Handy Mower” از Parkside در Lidl در حال حاضر به قیمت 70 یورو (به Lidl نگاه کنید). اما باتری یا شارژری در آن وجود ندارد. شما باید آنها را جداگانه بخرید تا در نهایت کمی بیش از 100 یورو بخرید (لیدل را نگاه کنید). من قبلاً باتری ها را داشتم زیرا از چندین دستگاه Parkside استفاده می کنم که از یک باتری استفاده می کنند. به همین دلیل تنها چیزی که باقی مانده بود خرید ماشین چمن زنی بود. یک مدل مشابه از Gardena بدون باتری و شارژر 140 یورو قیمت دارد (به Obi نگاهی بیندازید) و بسیار محبوب است.

من در واقع مصمم به خرید یک ماشین چمن زنی روباتیک بودم. قیمت های بالای 500 یورو تا به حال من را از کار انداخته است و به هر حال در آن زمان تبدیل باغ من هنوز کامل نشده بود. اکنون کارم تمام شده است و از نظر تئوری می توانم ضربه بزنم. اما روشی که من باغم را طراحی کردم گذاشتن کابل بسیار سخت خواهد بود، که ماشین چمن زنی رباتیک خود را به آن جهت می دهد. مخصوصاً با چمن‌های کوچکی مانند من که حدود 80 متر مربع وسعت دارد و چند خطر زمین خوردن دارد، این هزینه برای من خیلی گران بود.

ماشین های چمن زنی رباتیک بسیار محبوب هستند. من هم واقعاً می خواستم بعد از بازسازی باغم با یکی از ماشین های چمن زنی خودکار خودم را پذیرا شوم تا چمن به طور منظم چمن زنی شود و من کار کمتری با آن انجام دهم. اما اکنون من به طور تصادفی به جایگزین ارزانی برخوردم که آن را “روباتیک چمن زنی با نیروی انسانی” می نامم. من آن را خریدم و تا کنون از این ماشین چمن زنی بسیار راضی هستم.

Lidl

Lidl ماشین های چمن زنی مینی را به قیمت 70 یورو می فروشد