Lidl لوازم جانبی را به فروش می رساند که در هیچ تعطیلی نباید آن را از دست بدهید

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/21 06:49

در 100 گرم، خود ترازو چمدان نیز بسیار سبک است و باید در چمدان شما باشد. غیر معمول نیست که وزن در سفر برگشت از طریق خرید به میزان قابل توجهی افزایش یابد بدون اینکه واقعاً متوجه آن شوید. قیمت از Lidl عالی است. هزینه های جایگزین در آمازون دو برابر بیشتر است (آن را در آمازون بررسی کنید).

اگر به تعطیلات می روید یا پرواز می کنید، همیشه چمدان با خود می برید. به خصوص در هواپیما محدودیت اندازه و وزن وجود دارد که نباید از آن تجاوز کنید. در غیر این صورت می تواند بسیار گران شود. برای بررسی وزن چمدان خود باید از ترازوی چمدانی استفاده کنید. اگر ندارید، می توانید از 25 می 2023 در Lidl با 4.99 یورو. این پیشنهاد قبلاً در فروشگاه آنلاین معتبر است. با این حال، در آنجا هزینه های حمل و نقل اضافه می شود (به Lidl نگاه کنید).

ترازوی چمدان SILVERCREST، تا 50 کیلوگرم
ترازو چمدان وزن را اندازه گیری می کند تا 50 کیلوگرم با افزایش 50 گرمی. این به شما امکان می دهد دقیقاً تعیین کنید چمدان یا کوله پشتی که می خواهید با خود ببرید چقدر سنگین است. در نهایت، این از شما در هنگام رسیدن به فرودگاه محافظت می کند. وزن همیشه در آنجا اندازه گیری می شود و اگر چمدان به طور ناگهانی خیلی سنگین شد نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید.

ترازوی چمدان SILVERCREST، تا 50 کیلوگرم

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

چنین مقیاس چمدانی نه تنها در پرواز برای جلوگیری از جریمه مهم است، بلکه در بسیاری از موقعیت های دیگر نیز مهم است. به عنوان مثال، من از آن برای وزن کردن قاب های جانبی موتور سیکلت خود قبل از یک سفر طولانی استفاده می کنم. بسیار مهم است که وزنه ها مشابه باشند تا تعادل را به خطر نیندازد. اما وزن بسیاری از اثاثیه ها نیز برای جلوگیری از جریمه شدن در خودرو یا خانه نقلیه نقش اساسی دارد. بنابراین 5 یورو سرمایه گذاری خوبی است.

آنچه باید در مورد Lidl بدانید:

مقیاس چمدان مهمتر از حد انتظار است

فصل تعطیلات نزدیک است و همراه با دردسر چمدان هایی است که همه با خود می برند. اغلب این کار نباید خیلی سخت باشد، در غیر این صورت گران خواهد بود. برای جلوگیری از هزینه های غیرضروری، Lidl به زودی ابزاری برای تعطیلات می فروشد که همه باید داشته باشند.

Lidl ترازو چمدان را به قیمت 4.99 یورو می فروشد