Lidl فردا یک ایده عالی از لانه شیر را بسیار ارزان تر می فروشد

Aaron Holzhäuer مخترع 17 ساله تأثیر ماندگاری در لانه شیر گذاشت. او جعبه دوچرخه ای ساخته است که تقریباً برای هر دوچرخه ای مناسب است و می تواند لوازم جانبی دوچرخه را که به راحتی به سرقت می رود، با خیال راحت ذخیره کند. این دقیقاً یک مشکل در حال حاضر است، زیرا به ندرت هیچ دوچرخه یا دوچرخه الکترونیکی فضای ذخیره سازی امنی را ارائه می دهد، به عنوان مثال، جایی که شما دوچرخه خود را در آن ذخیره می کنید. عینک آفتابی که می تواند چراغ، پمپ هوا یا کامپیوتر دوچرخه را در خود جای دهد. این کار با “BeeSafe” از BeeMyBox امکان پذیر است. این امر دو سرمایه گذار گئورگ کوفلر و رالف دومل را که با هم کار می کنند و کارستن ماشمایر را متقاعد کرد و آنها با بنیانگذار جوان معامله کردند.

لانه شیر به ایده های کم و بیش خوبی معروف است که می توانید از آنها استفاده کنید. به تازگی یک گجت عالی برای همه دوچرخه سواران معرفی شده است که واقعاً یک مشکل را حل می کند و ارزش افزوده زیادی ارائه می دهد. در Lidl، BeeMyBox فردا دوباره با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس خواهد بود.

جعبه دوچرخه از BeeMyBox در لانه شیر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در Lidl می توانید BeeMyBox را از 9 مارس 2023 به قیمت 19.99 یورو خریداری کنید (به Lidl نگاه کنید). این یک پیشنهاد محلی است. قیمت آن بسیار خوب است، زیرا به صورت آنلاین باید برای همان مدل 29.99 یورو بپردازید (به آمازون نگاه کنید).

می توانید با یک نیروگاه بالکن در مصرف انرژی صرفه جویی کنید:

پوشش خورشیدی پاوربانک برای مقاوم سازی

اگر می‌خواهید یک قدم جلوتر بروید و به انرژی برای تلفن همراه، رایانه دوچرخه یا چراغ خود در حال حرکت نیاز دارید، می‌توانید یک پوشش خورشیدی پاوربانک را بازسازی کنید (به BeeMyBox مراجعه کنید). برای این کار کافی است درب جعبه دوچرخه BeeSafe را تعویض کنید و می توانید پوشش خورشیدی را با پاوربانک یکپارچه نصب کنید. این در حین دوچرخه سواری شارژ می شود و در عین حال در زمانی که واقعاً به آن نیاز دارید انرژی را تأمین می کند. در عین حال، لازم نیست چیزی را همراه خود ببرید، زیرا همه چیز به طور ایمن روی دوچرخه نصب شده است. یک ایده واقعا هوشمندانه