Lidl دوچرخه های کوهستان الکترونیکی فیشر را با قیمت های مقرون به صرفه می فروشد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/27 03:51

آیا دوچرخه الکترونیکی جدیدی می خواهید که به طور قابل اعتمادی از شما در تورهای دوچرخه سواری کوهستان پشتیبانی کند؟ سپس شما باید به ما بپیوندید Lidl سر زدن. در آنجا می توانید یک دوچرخه کوهستان الکترونیکی از فیشر با اندازه قاب 48 سانتی متر تهیه کنید فقط 999 یورو (مشاهده پیشنهاد در Lidl). هزینه حمل و نقل اضافی 14.90 یورو وجود دارد. قیمت دوچرخه برقی به طور معمول حداقل 1299 یورو است.

دوچرخه الکترونیکی فیشر MTB Montis 2.0

آیا دوچرخه الکترونیکی را برای شهر ترجیح می دهید؟ سپس Lidl پیشنهاد مناسبی را برای شما آماده کرده است:

را دوچرخه الکترونیکی فیشر تجهیزات محکمی را برای دوچرخه های کوهستانی الکترونیکی ارائه می دهد که در درجه اول می توانند روی زمین، مسیرهای سنگ ریزه و زمین های کمی تپه ای سوار شوند. توسط یک موتور 48 ولتی که چرخ عقب را به حرکت در می آورد، به حرکت در می آید. باتری به لوله پایین متصل است و انرژی را تا حداکثر تامین می کند برد 120 کیلومتر. بسته به میزان پشتیبانی که هنگام پدال زدن نیاز دارید، این می تواند متفاوت باشد، سطح پشتیبانی را می توان از طریق این تنظیم کرد. صفحه نمایش روی فرمان تنظیم شود

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/27 03:51

دوچرخه کوهستان الکترونیکی فیشر مونتس 2206 چه چیزی را ارائه می دهد؟

به جای 1449 یورو RRP: دوچرخه کوهستان الکترونیکی با ترمزهای دیسکی هیدرولیک، برد تا 120 کیلومتر، دنده های 9 سرعته شیمانو و موتور 48 ولت.

اگر می خواهید دوچرخه قدیمی خود را با یک دوچرخه الکترونیکی کاملاً جدید تعویض کنید، Lidl فرصت خوبی برای این کار است. در آنجا می توانید یک دوچرخه کوهستان الکترونیکی را با قیمتی مقرون به صرفه در دست بگیرید. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

دوچرخه الکترونیکی فیشر با قیمت مناسب در Lidl

دوچرخه الکترونیکی فیشر MTB Montis 2.0

با این حال، برای ترافیک شهری، دوچرخه الکترونیکی فقط در حد محدودی منطقی است: وزن بالای 26 کیلوگرمی به سرعت قابل توجه است. با این حال، این یک سرمایه گذاری مفید برای تورهای خارج از جاده است.

Fischer E-Bike MTB Montis 2.0 اکنون از 999.00 یورو در Lidl

امکانات دیگر عبارتند از ترمزهای دیسکی و الف شیمانوتعویض دنده اتومبیل، برای حرکت موثر به جلو و ترمز ایمن همیشه. یکی چنگال تعلیق این اطمینان را می دهد که ارتعاشات حتی در زمین های سنگی به خوبی مرطوب می شوند. با این حال، دوچرخه فاقد نور و بازتابنده است، به این معنی که هنوز برای ترافیک جاده ای قانونی نیست. اگر قصد دارید آن را در جاده رانندگی کنید، می توانید این کارها را به راحتی انجام دهید مقاوم سازی.