Lidl دوچرخه های سنگ ریزه را با قیمت مناسب به فروش می رساند

خانه سیار برای دوچرخه های الکترونیکی: تریلرهای مخصوص دوچرخه از MobyPlast

دوچرخه Gravel Bike از Lidl چه سودی دارد؟

دوچرخه های شن بسیار مد روز هستند. ترکیب دوچرخه مسابقه و دوچرخه کوهستان بسیار محبوب است و روش خوبی برای اینکه بتوانید در تمام سطوح در حال حرکت باشید در نظر گرفته می شود. اگر نمی خواهید یک دوچرخه الکترونیکی با پول زیاد بخرید و به هر حال می خواهید کمی سالم تر باشید، می توانید یک دوچرخه سنگ ریزه از Lidl خریداری کنید.

Lidl دوچرخه های سنگریزه ای را به قیمت 799 یورو می فروشد

دوچرخه Gravel Bike از Lidl یک مدل پایه است، اما در قیمت آن حق وجود دارد. بسیاری از دوچرخه های سنگ ریزه برای مبتدیان بین 1000 تا 2000 یورو قیمت دارند. مدل های واقعاً خوب نیز دوست دارند در جهت 3000 تا 5000 یورو – یا بیشتر – بروند. اگر فقط به دنبال یک دوچرخه کمی اسپورت تر هستید که بتوانید روی سطوح مختلف سوار شوید، این یک معامله واقعا خوب است. من خودم از زمستان یک دوچرخه سنگ ریزه داشته ام و واقعا از سوار شدن با آن لذت می برم.

اکنون حتی تریلرهایی برای دوچرخه وجود دارد که می توانید در آنها بخوابید:

دوچرخه سنگریزه Prophete، GRAVELER »21.BTM.15«، 28 اینچ

نه تنها دوچرخه های الکترونیکی در حال حاضر محبوبیت خاصی دارند، بلکه به اصطلاح “دوچرخه های شنی” نیز معروف هستند. بسیاری از تولیدکنندگان دوچرخه اکنون این نوع دوچرخه را در محدوده خود دارند و هندسه قاب را به طور خاص برای این کلاس نسبتاً جدید دوچرخه تطبیق می دهند که جایی بین دوچرخه های مسابقه ای و دوچرخه های کوهستانی ایجاد کرده است. فقط چنین دوچرخه سنگریزه ای فروخته شد Lidl فقط برای 799 یورو (به Lidl نگاه کنید).

دوچرخه سنگریزه Prophete، GRAVELER »21.BTM.15«، 28 اینچ

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/05/15 ساعت 10:44 ب.ظ

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع قاب دوچرخه سنگریزه Lidl تماما از آلومینیوم تشکیل شده است. مدل‌های گران‌تر معمولاً دارای یک چنگال کربنی برای کاهش ارتعاشات هستند. اما لاستیک های ضخیم تر نیز بسیار خوب عمل می کنند، که چسبندگی خوبی در خارج از جاده ارائه می دهند و مقاومت غلتشی نسبتاً کمی در جاده دارند.

اگر دوچرخه مسابقه برای شما خیلی اسپورت است و دوچرخه کوهستان خیلی اغراق آمیز است، دوچرخه سنگریزه دوچرخه مناسب شماست. وجود دارد نسخه با قاب 55 سانتی متریکه باید برای افرادی که حدود 180 سانتی متر قد دارند مناسب باشد. از چرخ‌های 28 اینچی، ترمزهای دیسکی مکانیکی و دنده 8*2 استفاده شده است. شما باید در شهر، در مسیرهای سنگ ریزه و در صعودهای کوچک به خوبی کنار بیایید.