Lidl به زودی لوازم جانبی گوشی هوشمندی را به فروش خواهد رساند که هر خودرویی را ارتقا می دهد

اگر با خودروی بسیار مدرن رانندگی نمی‌کنید، مطمئناً یک ایستگاه شارژ بی‌سیم در کابین خلبان ندارید. اما اگر تلفن همراه شما می تواند این کار را انجام دهد، پس این واقعا آزاردهنده است که مجبور شوید بارها و بارها کابل را وصل کنید. دقیقاً برای آن راه حلی وجود دارد. پایه هایی وجود دارند که عملکرد شارژ بی سیم دارند. شما فقط تلفن همراه را در آن قرار دهید و به طور خودکار شارژ می شود. در Lidl یک مورد از 11 آوریل وجود خواهد داشت نگهدارنده ماشین Qi با آداپتور USB فقط 17.99 یورو فروخته می شود. این پیشنهاد هم در فروشگاه ها و هم به صورت آنلاین معتبر است.

در Lidl یک لوازم جانبی خودروی کاربردی برای گوشی هوشمند خود دریافت می کنید. (منبع تصویر: بروشور Lidl)

این قیمت 17.99 یورو عالی است، زیرا یک آداپتور 12 ولت و یک کابل USB-C نیز دریافت می کنید. از آنجایی که در اینجا از فناوری Qi استفاده می شود، می توانید هم تلفن های همراه اندروید و هم آیفون را به صورت بی سیم شارژ کنید. هزینه های جایگزین در آمازون بیش از 30 یورو است (به آمازون مراجعه کنید).

آنچه باید در مورد Lidl بدانید:

خرید این پایه برای چه کسانی ارزش دارد؟

اساساً برای همه کسانی که دارای یک تلفن هوشمند نسبتاً مدرن با شارژ بی‌سیم هستند اما ماشین قدیمی‌تری دارند که هنوز از آن پشتیبانی نمی‌کند. از طرف دیگر، اگر هولدر می خواهید و از طریق کابل شارژ می کنید، لیدل نیز چیزی برای شما دارد. بدون عملکرد شارژ Qi، هولدر فقط 9.99 یورو قیمت دارد (به Lidl نگاه کنید). اما هنوز هزینه های حمل و نقل وجود دارد. به همین دلیل بهتر است پایه Qi را به صورت محلی در Lidl خریداری کنید.

در Lidl، لوازم جانبی واقعا کاربردی وجود دارد که در فواصل زمانی معین، زندگی روزمره را برای شما آسان می کند. این تخفیفان به زودی لوازم جانبی ماشین جالبی را می فروشد که برای گوشی های هوشمند مدرن با عملکرد شارژ بی سیم ایده آل است. من خودم آن را در ماشینم دارم و نمی خواهم بدون آن باشم.

Lidl هولدرهای گوشی هوشمند با قابلیت شارژ را می فروشد

من خودم یکیشو دارم برای چند سال سوار شود و کاملا راضی هستم تلفن هوشمند نه تنها شارژ می شود، بلکه همیشه آن را برای ناوبری یا کنترل Musk در نظر دارید. به راحتی در دریچه هوا نصب می شود. سالها بدون هیچ مشکلی برای من ماندگار بود. اما من به میزان قابل توجهی بیشتر پرداخت کردم.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع