Leunen را در Zelda TotK پیدا کنید و به راحتی شکست دهید


Leunen در Zelda: Tears of the Kingdom رئیس به حساب نمی آیند، اما همچنان قوی ترین مخالفان هستند. بر این اساس، یکی از بهترین لوت های بازی را از Leunen دریافت می کنید. در این راهنما، ما به شما نشان خواهیم داد که کجا Leunen را پیدا کنید و نکاتی را در مورد نحوه شکست دادن آنها به شما ارائه می دهیم.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

مکان های همه لونن

در مجموع 34 Leuen در بازی وجود دارد. آنها می توانند به صورت یک Leune معمولی، Blue Leune، White Leune یا Silver Leune ظاهر شوند. Silver Leune قوی‌ترین حریفان بازی هستند و یک Silver Leune Saberhorn را به عنوان غارت در میان چیزهای دیگر رها می‌کنند. با قدرت حمله سنتز 55، بهترین ماده ای است که می توانید پیدا کنید.

شکار شیر نیز به دلیل شیرهای سفید و نقره ای برای او جالب است می تواند بهترین کمان را در بازی غارت کند. کمان Chimera که Leunen در اختیار دارد دارای قدرت حمله 32×3 است. اگر خوش شانس باشید، حتی افکت جایزه 5 شوت را نیز دریافت خواهید کرد. با کمک Rock Octroroks همچنین می توانید پس از آن به Chimera Bow چنین جلوه ای بدهید. مکان 34 Leunen در دو نقشه زیر مشخص شده است.

نقشه ای که تمام لئون ها را روی سطح نشان می دهد

نقشه محل تمام لئون ها را روی سطح به شما نشان می دهد. (منبع تصویر: Zelda Dungeon)
نقشه محل تمام لئون ها را روی سطح به شما نشان می دهد. (منبع تصویر: Zelda Dungeon)

نقشه با تمام Leunen زیرزمینی

به یاد داشته باشید که بیشتر لئون های زیرزمینی دارای زره ​​هستند، که ابتدا باید با بمب یا چکش از بین ببرید. بنابراین مبارزات کمی پیچیده‌تر هستند، اما شما فقط کریستال‌های انرژی بزرگ Sonau را به عنوان غارت اضافی در زیر زمین دریافت می‌کنید که با آن می‌توانید باتری خود را افزایش دهید. بهترین مکان برای شکار شیر همین است ورزشگاه شناور. در اینجا می توانید با پنج Leunes پشت سر هم مبارزه کنید، از جمله White Leune و دو Silver Leunes.

نقشه به شما محلات همه لنین در زیرزمین را نشان می دهد. (منبع تصویر: Zelda Dungeon)
نقشه به شما محلات همه لنین در زیرزمین را نشان می دهد. (منبع تصویر: Zelda Dungeon)

نکاتی برای شکست دادن Leunen

اگر می‌خواهید بهترین مواد را غارت کنید، باید با Leunen درگیر شوید. اما اگر می‌خواهید زره خاصی را بهبود ببخشید، به مواد Leunen نیز نیاز دارید. Leunen در ابتدا شکست ناپذیر به نظر می رسد، اما با تاکتیک های مناسب، مبارزه بسیار آسان تر می شود.

 • قبل از دعوا یک ظرف بخورید که قدرت حمله شما را افزایش می دهد یا زره مناسب بپوشید (مثلا ست بربری یا ست Grim Deity).
 • در مبارزه با Leunen، کمان مهمترین سلاح شماست. چون اگر به سر شیر شلیک کنی، Leune روی زمین می افتد و برای چند ثانیه بی دفاع می ماند.
 • برای اینکه زودتر به خودتان مزیت بدهید، ممکن است بخواهید از یک سپر موشکی یا ارتفاع استفاده کنید تا از بالا به سمت Leunen سر بخورید و سپس در حالت آهسته تعداد زیادی عکس از سر بگیرید. این همچنین مبارزه با شیرهای زره ​​پوش را راحت تر می کند، از آنجایی که می توانید به راحتی زره ​​را با دارت بمب منفجر کنید.
 • از طرف دیگر، می توانید ماسک Leunen یا Majora’s Mask را بپوشید و به سمت Leunen بدوید. هیولا در ابتدا به شما حمله نخواهد کرد و شما می توانید اولین هدشات را در آرامش بفرستید.
اگر با تیر به صورت شیر ​​بزنید، هیولا برای مدت کوتاهی روی زمین می افتد. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
اگر با تیر به صورت شیر ​​بزنید، هیولا برای مدت کوتاهی روی زمین می افتد. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • وقتی لئون بی اختیار فرو می ریزد، با قوی ترین سلاح خود سه تا چهار ضربه بزنید. اگر از قبل یک کمان Chimera قدرتمند دارید، تیرهای بیشتری به سر او بزنید تا آسیب جدی وارد کنید.
 • قبل از اینکه لیون دوباره بلند شود به پشت هیولا بروید و دکمه A را فشار دهید تا سوار Leunen شوید. تا زمانی که روی Leunen نشسته اید، می توانید با سلاح خود ضربه وارد کنید.
 • وقتی لئون شما را دور می اندازد شما به سرعت وارد حالت حرکت آهسته می شویدبرای پرتاب تیر به پشت سر Leunen با استقامت باقی مانده خود.
 • سپس باید به دفاع بروید و منتظر لحظه مناسب برای ضربه سر بعدی باشید تا این روش تکرار شود.

در ویدیوی زیر می توانید ببینید که این استراتژی هنگام مبارزه با Leunen چگونه است!

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع