L take & W take: عامیانه اینترنتی به چه معناست؟

از آنجا، این حکم به ویژه در بازی های آنلاین و ورزش گسترش یافته است. یکی از “ال را بگیر” “ل” را گرفت یا “ال” را گرفت تا توصیف کند که باید شکستی را بپذیرد که در شرف وقوع است یا قبلاً اتفاق افتاده است.

معمولاً برای توصیف شکست در امتحان، دور انداختن، انتقال، ضرب و شتم، سرقت، از دست دادن پول در بازار سهام، قمار یا مدل‌های کسب‌وکار استثمارگر استفاده می‌شود.

بازی Hasbro، “انحصار برای بازندگان بد”

اصطلاحات L- و W-take به ترتیب مخفف «بازنده» و «برنده» هستند. در آلمانی، این به «دید/نگرش بازنده» یا «نظر/نگرش برنده» ترجمه می‌شود. این اصطلاحات معمولاً به عنوان تأیید، رد یا توصیف یک بیانیه استفاده می شود.

به عنوان مثال، اگر کسی فیلم مورد علاقه شما را در چت گروهی توصیه کرده است، می توانید تایید مطلق خود را با “w take” ابراز کنید. همچنین اگر نفر بعدی ادعا می کند که فیلم آنطور که همه فکر می کنند خوب نیست، می توانید آن را به عنوان “L take” رد کنید. اصطلاحات همچنین اغلب با صفت‌های توصیفی تزئین می‌شوند، به عنوان مثال: “بزرگ L take”، “epic W take”، “classic L take”.

نمونه های استفاده

حتی می توانید اختصارات و اصطلاحات عامیانه اینترنتی بیشتری را در اینجا بخوانید:

مبدا – “ال را بگیرید”

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/07/17 ساعت 4:35 بعد از ظهر

معنی “L take” و “W take”

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اصطلاحات عامیانه اینترنتی “L take” و “W take” بیشتر و بیشتر خوانده و شنیده می شوند – اکنون نیز در استفاده روزمره آلمانی. در اینجا می توانید بفهمید W- و L-take به چه معناست و این اصطلاحات از کجا آمده اند.

رسانه های اجتماعی: اختصارات، میم ها و ایموجی ها
بازی Hasbro،

برداشت L و W شکل واکنش کوتاه “take the L” است. نوشته شده، به معنای “از دست دادن” است. اولین توصیف این اصطلاح را می توان در سال 2003 یافت (منبع: Urban Dictionary) که در آن “take the L” به شرح زیر است:

شخص A: «… سپس او فقط یک زنجیره 5 دقیقه ای از بحث و جدل داشت. سخنران بی حرف بود. برداشت صحیح.”
شخص B: “gz، آیا شما نیز خود را با کلید بالا شناسایی کردید.”

شخص A: “tbh: watch paint dry > بازی Fortnite”
شخص B: “تعارف L، ای بومر”

شخص A: “شکست کلاسیک از Bre”
شخص B: “بله، من قبلاً او را خیلی دوست داشتم، اما در حال حاضر او یکی از L را پس از دیگری بیرون می آورد. فقط منزجر کننده”

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

اصطلاح زبان دوم شبکه: این اختصارات چت به چه معناست؟